Karadeniz Pet

erkek kuşumda çiftleşme isteği yok

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar erkek kuşumda çiftleşme isteği yok ne yapmalıyım bi yerde gördüm erkek çiftleşmek için dişinin peşinden ayrılmıyor bizimki anca yem kusup kaşıyor ne yapacam gerçekten yardım edin bana dişimde yuvalıkla ilgileniyor maşallah dişide istek var demekki ama erkekte yok nijer katıyorum yemliklere her yemi değiştirirken 1 çay kaşığı atıyorum bi dişiye yaradı galiba yada mama tarifi varmı önerdiğiniz bu kızıştırır çiftleşme isteiğini arttırır dediğiniz şimdiden çok çok sağolun

Aynı sorunu 4 ay yaşadım denemediğim kalmadı nijer yeminden mamasına herşeyi denedim.

Yanına başka dişiler attım tık yoktu. Eve alıştıktan 4 ay sonra tekrar aynı eşi ile bir arada iken çiftleştiler şu an 5 dolu yumurta dişinin altında 1 hafta sonra yavrular inşallah çıkmış olacak.

En önemli şey sabretmek, eğer kuşlar eş ise onlar zamanı geldiğinde eşleşir.
Ben bi ara benim erkeğe malum haplardan almayı bile düşündüm :) ama maşallah meğerse hiçbir sorunu yokmuş zamanını beklemiş.

Aynı sorunu 4 ay yaşadım denemediğim kalmadı nijer yeminden mamasına herşeyi denedim.

Yanına başka dişiler attım tık yoktu. Eve alıştıktan 4 ay sonra tekrar aynı eşi ile bir arada iken çiftleştiler şu an 5 dolu yumurta dişinin altında 1 hafta sonra yavrular inşallah çıkmış olacak.

En önemli şey sabretmek, eğer kuşlar eş ise onlar zamanı geldiğinde eşleşir.
Ben bi ara benim erkeğe malum haplardan almayı bile düşündüm :) ama maşallah meğerse hiçbir sorunu yokmuş zamanını beklemiş.

haha hocam alemsiniz ya :D :D bakalım görecez ama artık sabrım kalmadı 1 yıl oldu

E vitamini takviyesi yap. ferti-vit veya nekton türü ürünler kullan. ben şuan kullanıyorum 1 hafta oldu bakalım sonuç alacak gibiyim

fiyatları iyiymiş hocam :D malesef alamam onları çok pahalı bunları alacağıma yavru alınmış çift alsam daha iyi :))))

fiyatları iyiymiş hocam :D malesef alamam onları çok pahalı bunları alacağıma yavru alınmış çift alsam daha iyi :))))

kullanmadığım bir ürün var sana ondan bir parça gönderebilirim korgo ücretini göze alırsan. Wunder Vogel Profert. kargo ptt ile çok bişey tutmaz sanırım

sen özelden bana adresini telefon numaranı tam olarak yaz cumartesi gönderirim inş.

1 senedir tık yoksa pek zorlama derim. Dişiden memnunsan başka eş tutturmaya çalış.

an kesin cözüm erkegi degiştir senin erkek konuşuyor o yuüzzden üremeiyor 1 yıl beklemişsin... iyiykızgın bir erkek al ... tabi tercik senini

an kesin cözüm erkegi degiştir senin erkek konuşuyor o yuüzzden üremeiyor 1 yıl beklemişsin... iyiykızgın bir erkek al ... tabi tercik senini

hocam bunları ayıracam bu sefer ötecekler hep karşılıklı diğer erkekle eş tutacakmı dişi

Son düzenleme:
tutar amam eski eşinini görmememesi lazım

sen bilirsin beklemekten başka fiç birşey yapamazsın

Geri