Karadeniz Pet

erkek kuşumu değiştiriyimmi

egegünesi

Yeni Üye
4 aylık çiftim var 4 aydır da erkek dişi kuştan korkuyo dişi bir yaşında erkeğin yaşını bilmiyorum ama 6 aydır bende erkeğin kafesine attık kuşu ama dişi biraz iri komşumda iri bi muhabbet kuşu var sizce değiştiriyimmi erkeğim çok cılız değilmi sizcede fotolarada bakın yorumlarınızı bekliyorum aklınıza takılan bişi olursa lütfen sorun

Erkek gayet iyi maşaallah :) sadece alışması için süre verin ona, tam hazır değil gibi duruyor... Birde dişi ile eş tuttular mı? Baş bölgesinin önündeki tüyler biraz azalmış gibi...

Son düzenleme:
Her insan nasıl anlaşamıyorsa kuşlarda anlaşamamış olabilir Emrehan Dilekçi'nin dediği gibi bekleyin biraz alışsınlar ama alışamayıp kavga etme riskleride var bardağa 2 tarafındanda bakın derim bidaha eş seçerken kuşunuzu kuşçuya götürüpte seçmenizi tavsiye ederim :)

Erkek gayet iyi maşaallah :) sadece alışması için süre verin ona, tam hazır değil gibi duruyor... Birde dişi ile eş tuttular mı? Baş bölgesinin önündeki tüyler biraz azalmış gibi...

erkek kuşu dişiyi almadan 4 ay önce buldum yakaladım cama konmuş kuş bulduğum dan beri tüyleri böyle kuşu değiştirme şansım var dişi gibi iri yapılı yeşil bi kuş var komşuda o vermek istiyor bende benim kuşlarım çift olmuşlardır diye almadım şimdi gitsem alabilirim 3-4 ay oldu yuvalık takılı ama bırak içine girmeyi tüneğine bile konmadılar sizce kuşu değiştiriyimmi

Kuşlarınız eş tutmamış olabilir... Eğer bu şekilde kur yapmıyorlarsa ve birbirlerine ilgileri yoksa değiştirebilirsiniz... Fakat biraz daha bekleyin Erkek hazır değil gibi...

Son düzenleme:
Kuşlarınız eş tutmamış olabilir... Eğer bu şekilde kur yapmıyorlarsa ve birbirlerine ilgileri yoksa değiştirebilirsiniz... Fakat biraz daha bekleyin Erkek hazır değil gibi...

ben değiştircem çünkü erkek ürkek çok bekledim hazır kızıştırıcı denedim olmadı nijer aldım gene olmadı belki erkek değişince faydası olur

Erkek kuş tüye girmiş kızıştırıcı verme taze sebze ve vitaminle destekle tuye giren hayvan halsiz ve isteksiz olur

Erkek kuş tüye girmiş kızıştırıcı verme taze sebze ve vitaminle destekle tuye giren hayvan halsiz ve isteksiz olur

ama cılız olduğu için dişi hiç takmıyo 2 tane yemlik erkek kuşum yem yerken gelio gagalıyo kendi geçio yiyo 2 yemlik te aynı yem var biraz iyi bir erkek ile değiştircem
siz nedersiniz

ama cılız olduğu için dişi hiç takmıyo 2 tane yemlik erkek kuşum yem yerken gelio gagalıyo kendi geçio yiyo 2 yemlik te aynı yem var biraz iyi bir erkek ile değiştircem
siz nedersiniz

kesin değiştireceksen üreticiye git dişi kendi seçsin

kesin değiştireceksen üreticiye git dişi kendi seçsin

kesin değiştircem de komşunun erkek kuşu var onunla değişcem yavru alırsam onada vercem üretici yok tanıdık . petshoplarda hastalık vardır felan diyolar takas yapmıyolar ben bi komşunun kuşuyla yanyana getiriyim bakim nolcak

Geri