petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşumun ayağı uzun süredir sakat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    bi kaç ay önce ayağı kafes tülüne takılmıştı ayağını tülden zar zor çıkarabilmiştim tünekte durabiliyor ama sakat olan ayağı yamuk basıyor ve kafesten bakılınca ayağının bileği çıktığı bile rahatlıkla gözükebiliyor onun dışında yem yemesi vb. herşey normal eşide var birde çiftleşirken sorun olmaz mı? yani ayağı sakat olduğu için çiftleşmeyi tamamlayamayabilir mi? birazdan resim koyacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

2. EMRE3737

EMRE3737 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim arkadaşımın kuşuda boyleydi çifleşemedi 1sene 2 ay bekledı ama kardesim belli olmaz

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kirik cikik olsaydi buyuk ihtimal simdiye olmustu. Bence incinmistir. Ayni sekilde benim de yavru muhabbet kusum tüle takildi. Fastjel ve teramicyni karistirip surdum her gece. Gece diyorum cunku gunduz surunce yiyo keratalar. Suanda ayaginda en ufak sorun yok. Kullanmanizi tavsiye ederim. Gecmis olsun kolay gelsin

Sayfayı Paylaş