Karadeniz Pet

Erkek kuşumun davranışı!...

Muhabbet32

Paylaşımcı Üye
Erkek kuş sürekli yuvalığın önüne gidip içine bakıyor ve dişiye bakarak ötüyor. Sanki yuvalığa çağırıyor gibi bir hali var. Bir dişinin yanına koşuyor bi yuvalığın deliğine. Erkek ve dişi çok iyi anlışıyorlar. Hiç bir sorun yok. Merak ettiğim aceba yavru mu gelecek? Yumurtlama öncesi bi davranış filan mı?

Yprum yapan herkese teşekkürler.

valla kardesım bendede oyle bır seyler oldu erkek ıcerıde oluyordu dısı dısarıda 2 3 gun sonra hersey normale dondu ve dısım su an bugun 2 yumurtayı yumurtladı

yakın zamanda çiftleşmişlerdir.. erkek dişinin yuva ile ilgilenmesini bekliyor.. 1 haftaya yumurta gelebilir, kalamar kemigini eksik etmeyin kafesten..

yakın zamanda çiftleşmişlerdir.. erkek dişinin yuva ile ilgilenmesini bekliyor.. 1 haftaya yumurta gelebilir, kalamar kemigini eksik etmeyin kafesten..

Kalamar kemiği vitamin yumurta ve havuç maması hepsi günlük var zaten. Dişiyi hiç yuvalıkta görmedim ama son zamanlarda yuvalık deliğininden içeri baktığını gördüm. Erkek yuvalığa giriyor ve yavru bakan kuşlar gibi sesler çıkarıyor. Yumurta gelecek diye hevesleniyorum ama umarım heveslerim boşuna çıkmaz.

Geri