petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşumun davranışı!...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhabbet32 tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Erkek kuş sürekli yuvalığın önüne gidip içine bakıyor ve dişiye bakarak ötüyor. Sanki yuvalığa çağırıyor gibi bir hali var. Bir dişinin yanına koşuyor bi yuvalığın deliğine. Erkek ve dişi çok iyi anlışıyorlar. Hiç bir sorun yok. Merak ettiğim aceba yavru mu gelecek? Yumurtlama öncesi bi davranış filan mı?

Yprum yapan herkese teşekkürler.

2. ömer duran yagar

valla kardesım bendede oyle bır seyler oldu erkek ıcerıde oluyordu dısı dısarıda 2 3 gun sonra hersey normale dondu ve dısım su an bugun 2 yumurtayı yumurtladı

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    İnşallah benimkilerde öyle olur. :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yakın zamanda çiftleşmişlerdir.. erkek dişinin yuva ile ilgilenmesini bekliyor.. 1 haftaya yumurta gelebilir, kalamar kemigini eksik etmeyin kafesten..

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Kalamar kemiği vitamin yumurta ve havuç maması hepsi günlük var zaten. Dişiyi hiç yuvalıkta görmedim ama son zamanlarda yuvalık deliğininden içeri baktığını gördüm. Erkek yuvalığa giriyor ve yavru bakan kuşlar gibi sesler çıkarıyor. Yumurta gelecek diye hevesleniyorum ama umarım heveslerim boşuna çıkmaz.

Sayfayı Paylaş