petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşumun kanadı ve kuyruğu hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Selamun aleykum arkadaşlar benim erkek kuş tuýde idi, dün yer degisiklik yaptim az önce baktim kanadı sanki biraz düşmüs gibi geldi bana yorumlarinizi rica ediyorum. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

Birde dün kuyruğundan Bayağı uzun bir tüyü düşmüştü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

Günceldir, yorumlarınızı bekliyorum.

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tüy degışımde normal bunlar cok fazla agır besınler veme yulaf agırlı ve sade darı ver bu arada kafesde cok fazla tünek var sanırım yada bana öyle geldi

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Murat bey.akıllı Yemlik'te bir bölümde yulaf mevcut,hafta da 2 defa yumurta Havuç karışımı,1 defa ouick hazır mama,1 defa yeşillik veriyorum,tünekleri azaltalım eğer fazla diyorsanız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

İns erkek bir an once tuyden cikar.

Sayfayı Paylaş