petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kusumun kuyruk kismindaki ilgimi cekti ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CAGDAS AYDIN tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. CAGDAS AYDIN

Beğenileri:
    0
    Kusuma es olarak aldigim erkek kusumun kuyruk kısmında tuylu birsey var bilgisi olan var mi telefondan resim atmaya calisacagim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    levente katılıyorum foto yolla daha net cevap al

4. CAGDAS AYDIN

Beğenileri:
    0
    Mailiniz varsa gondereyim telefon uzerinden giriyorum veya telefondan atma yontemi varsa soyleyin atayim tesekkurler ilginiz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:17 --

[​IMG] buyrun arkadaslar cozumu buldum :)

5. Tunç ÇAĞATAY

Tüyleri bakımsızlıktan olmuş öylede o siyah şey ney onu anlamadık ?

6. CAGDAS AYDIN

Beğenileri:
    0
    Bende anlamadimki daha detayli cekmeye calisamadim vitamin verdim hava bugun yagmurlu ve serin oldugu icin yarin banyo yaptirmayi dusunuyorum tuyleri biraz kendini toparlar sanirim ve cok ilgisiz duruyor disiye karsı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

[​IMG] [​IMG] [​IMG] sizce kusum tuyemi girmis ondanmi boyle duruyor aldigimda gayet canliydi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Levent bey fotograf ekledim konuma bakip yardimci olabilirmisiniz tesekkurler

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bence kuş yeni tüyler cıkartıyor o 1-2 aya düzelir tammamen

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş