petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kusun ustunluk kurdugu nasil anlasilir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Gungor tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    http://i.hizliresim.com/l0RJ0k.jpg

Arkadaslar, biliyorsunuz eslestirme surecinde disiler genelde daha agresif oluyor erkege karsi. Buna ragmen erkegin kafeste ustun oldugunu hangi havranislarindan anlayabiliriz? Benim kuslar kavga etmiyor. Erkek arada disiye bicir bicir kur sarkisi soyluyor. Gagasina vuruyor. Disi onu ilgiyle dinliyor bazen yanindan uzaklastiriyor. Bir de erkek tunekte bir o yana bir bu yana hizli hizli gelip gidiyor. Tunekten tunege zipliyor. Ama hic disiye kustugunu gormedim. Bunlar erkegin artik ustunluk kurdugu anlamina gelir mi?

Bu arada erkegin irki nedir sizce? Disiye gore daha iri

#1 Hakan Gungor, 28 Ocak 2015
    Son düzenleme: 28 Ocak 2015
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yerli ya da kırma. Dayak yemesin üstünlük kurduğu anlamına gelir. Yem kusmaya, kaşımaya dövme mahiyetinde dişiden tavır görmesin.

3. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Maşallah cek e benziyor aynen kur yapiorsa uzerine üzerine gidiyorsa disiyi onun kafesine attiysan olabilir bak brnim bi ciftim de oyle erkek 6 aylik disi 8 aylik erkek surekli kur pesinde disinin önünü bile kesiyor ama disi kovaliyor :) yuvaligin kapisina yaklastirmiyor erkegi

4. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun yorum icin... 3 hafta kadar oldu erkegi alali, disi kizgindi yanina attim. Ama erkek baslarda hic otmedi tunekte oylece durdu. Sonra burda yazanlari okuyup yeni kafes aldim ikisini yeni kafese koydum. Bir de kafesi yuksege koymak ise yariyor. Kuslar daha rahat etti yuksekte. Aslinda disi istekli gorunuyor dun butun gun yuvaligin icini kemirdi, sabah ya erkek kur yaparken, disinin kuyrugunu kaldirip ciftlesme pozisyonu aldigini gordum. Ama erkegin cesareti yok henuz o kadarina :) Hayirlisi artik silzerin dedigi gibi sabir isi bu, ama bir o kadar da keyifli... Masallah sizin de kuslariniza...

5. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Evet ben sabahtan aksama kadar onlari izliyorum :) keyif aliyorum en yakin zamanda yavrulara kavusuruz insallah

Sayfayı Paylaş