petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşun yavruya daha fazla ilgi göstermesi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Kocabaş tarafından 7 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Yavru kuş yaklasık bir aylık , bugün ilk kez dışarı cıktı ve yerde duruyordu. Erkek kuş sürekli üstüne çıkmaya başladı. Yavru kuş daha yem kabuğu kıramıyor. Dişi kuşun kıskanıp da yavruya zarar vermesinden cekindim. Bu yüzden erkeği başka kafese aldım. Sizce napmalıyım ?

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Erkek yavruyla ciftlesmek istiyordur kac yavruya bakiyorlar disi buyuk ihtimalle yavrulara bakar erkegi ayirmaniz iyi olmus zarar verebilirdi yavruya

3. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Bir tane yavrumuz var erkek kus acik mavi beyaz disi kus yesil sari. Yavru kus babasina benzedigi icin babasi ona yakinlasti diye dusunuyorum.

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Benzemekle alakasi yok anneye benzese belki deriz ama erkek ic gudusuyle yaklasiyor anne ilgilenir yem kirmaya baslayinca anne babayi birlestirin

5. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Aynen ben de oyle düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş