petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Kuşun yuvaya girmesi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Erkek kuşum şuan tam kızmış dişim de aynı şekil ama erkek kuş yuvaya giriyor tünekteyken üstüne çıkmıyor kuyrugunu kaldırsada dişi şuan yüksek ihtimal dişide yumurta var ilk kuluçka gibi şişti çatal oluştu benim kafama takılan soru bu erkek neden yuvaya giriyor ?

2. KOCATURK

KOCATURK Guest

Benım erkekte yuvaya sık gırıyo korkunca gırıyo kafası esınce gırıyo bu gun 2 sı bıren gırmıs yuvaya kasınıyolardı yuvada cıftlesme olması mumkunmu

3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Vallah şimdi tübekte üstüne çıktı benim ki büyük ihtimalle çifleşme var araştırdım yüzde 80 tünekte olurmuş nadir yuvalıkta olurmuş çifleşme bana denk geldi oda :D

4. KOCATURK

KOCATURK Guest

hadı bakalım hayırlısı ben daha bısey goremedım yerlerını degıstırdım 2 gun oluyo sımdıkı yerlerınde daha bı cılvelesıyorlar yuksek yere koydum ayakabılıgın ustune :d

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Vallah benimkiler de azdılar yer fark etmiyor :D

Sayfayı Paylaş