Karadeniz Pet

Erkek Kuşun yuvaya girmesi ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Erkek kuşum şuan tam kızmış dişim de aynı şekil ama erkek kuş yuvaya giriyor tünekteyken üstüne çıkmıyor kuyrugunu kaldırsada dişi şuan yüksek ihtimal dişide yumurta var ilk kuluçka gibi şişti çatal oluştu benim kafama takılan soru bu erkek neden yuvaya giriyor ?

Benım erkekte yuvaya sık gırıyo korkunca gırıyo kafası esınce gırıyo bu gun 2 sı bıren gırmıs yuvaya kasınıyolardı yuvada cıftlesme olması mumkunmu

Benım erkekte yuvaya sık gırıyo korkunca gırıyo kafası esınce gırıyo bu gun 2 sı bıren gırmıs yuvaya kasınıyolardı yuvada cıftlesme olması mumkunmu

Vallah şimdi tübekte üstüne çıktı benim ki büyük ihtimalle çifleşme var araştırdım yüzde 80 tünekte olurmuş nadir yuvalıkta olurmuş çifleşme bana denk geldi oda :D

vallah şimdi tübekte üstüne çıktı benim ki büyük ihtimalle çifleşme var araştırdım yüzde 80 tünekte olurmuş nadir yuvalıkta olurmuş çifleşme bana denk geldi oda :d

hadı bakalım hayırlısı ben daha bısey goremedım yerlerını degıstırdım 2 gun oluyo sımdıkı yerlerınde daha bı cılvelesıyorlar yuksek yere koydum ayakabılıgın ustune :d

Geri