petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek le dişinin anlaştıgını nasıl anlıyabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Hüseyin tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Hüseyin

Hüseyin Active Member

Beğenileri:
    31
    Bazen erkek dişiye yem çıkarıyor veriyor bazende kız erkegi nasıl desem gagasına hızlı vuruyor uzaklaştırıyor erkek bunu neden yapıyor bazen gagalarını birleştiriyolar felan bunlar napıyor yav anlaşıyormu anlaşmıyormu

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Zarar verici kavga etmiyorlarsa sorun yok. Yem kusma,birbirlerini kaşıma vs iyiye işarettir.

3. Hüseyin

Hüseyin Active Member

Beğenileri:
    31
    onları yapıyolar kımın kuşları işde :D bende bazen sevgılımle abartıyorum gecen kız bana saplak attı bende attım hızlı vurdu kıza bır koydum :D kızın dudagı patladı bunlarda benım kuşlarım sapık bunlarda :D

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Kanlı yahut birbirlerine zarar verecek derecede didişmeler dövüşmeler olmadığı sürece normaldir. Kuşlar birbirine yem veriyor demişsiniz. Bu iyi anlaştıklarına işarettir. Birbirlerinin gagalarını vurmaları ise nazı diyelim. :)

5. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Söğlediklerinize göre bi sıkıntı yok eş tutmuşlar gibi gagalama konusuna gelecek olursak benim yavru aldığım çiftlerde bazen birbirlerini gagalıyor çok şiddetli olmamak kaydı ile tabi bazende kıskançlıktan gagalıyor benim tek olan bi dişimin sesini duyan erkek öterek karşılık verince yanındaki kıskanç eşinin gagalarına maruz kalıyor :D:D

6. Hüseyin

Hüseyin Active Member

Beğenileri:
    31
    Hahaha teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda dede oluruz :)

7. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    anlaşmaları dert değil bence önemli olan icraat bizimkiler anlaşıyorda noluyor sanki ellerim bomboş.onlar yumurtlayana kadar ben bi çocuk dünyaya getireceğim.

Hüseyin ve Özer ÇAĞLAR bunu beğendi.
  8. Hüseyin

Hüseyin Active Member

Beğenileri:
    31
    oda ayrı bir konu :)

Sayfayı Paylaş