Karadeniz Pet

erkek lutinonun özellikleri ?

• Konbuyu başlatan Yücel YETİMOĞLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yücel YETİMOĞLU

Guest
albinoyu hç bilmedgm içn bi arkadaştan bugün bi kuş aldm bana albino dedi .d araştrdm kuş oldu lutino :) erkek demşti bana garip geldi lutino bakan besleyen veya özelliklerini iyi bilen bi arkadaş bilgi verebikrmi cins ayrımı için .. yardm

pc yok evde ama şimdi çıkıyorum .d teldn yazıyodum böyle olmuck gdip resim ataym

yeni kusum fotoları cinsiyet yardım ? tür ( lutino ) göz önünde bulundurursak...

çift görünenler mavi uzun zamandır bende olan erkeğim diğerini yeni aldım eş olarak 3.gün yanındaki kavga felan yapmıyolar erkek biraz çekingen gibi ama kur felan yapıyor reng uyumu ve durumla alakalı yorum yaparsanız sevinirim teşekürler....

sarı olan lutino ve dişi ama baya kızgınlaşmış..Eğerki yeşilli çiftinin dişisinden iş çıkmadıysa onun erkeğiyle eşe atabilirsin..yeşil kuşta mantar var gibi kontrol edin isterseinz..eğerki var ise terramicyn kullanın..

yeşil kuşun gagasına dikkatlice bakın..beyaz ve pürüzlü ..diğerlerinden farklıdır mutlaka..

ewet kenarları biraz daha pürüzlü yıpranmş gözüküyo buna müdahale nasl olmalı

birde ben lutinoyu erkek diye almştm ama dişi işe mavi ile çifte mi atsam digeri ile degştireym mi ne dersnz

evet Lutino dişi..Bence eğerki yeşil olan kuş erkekle herhangi bir eş olma durumu söz konusu olmadıysa bence erkeğiniz çok kızgın lutinoda aynı şekilde kızgın.. o yüzden değiştirin dişilerin yerlerini derim..

daha 3 gün oldu atalı şuan sıkntı yok gbi ama renk uyumu olarak nasıl olur acaba lutinoyla

üst üste msj yazmayın lütfen..

evet bulaşır..bence ayırın o tek kafeste kalsın..renk uyumu güzel olur eşleştirin bencee

plan degişti .d o zaman ben hemen yer degşiklgne gideym :)

karar sizin ama bence iyi olur..

yanı başmda kuşlar zaten hocam degstirdm yerlerni dişiler yeni yeşili bi arkadaştan almştm çok incelemedm bu mantar için ne yapmalym acaba

Geri