petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek lutinonun özellikleri ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

albinoyu hç bilmedgm içn bi arkadaştan bugün bi kuş aldm bana albino dedi .d araştrdm kuş oldu lutino :) erkek demşti bana garip geldi lutino bakan besleyen veya özelliklerini iyi bilen bi arkadaş bilgi verebikrmi cins ayrımı için .. yardm

2. Gökhan YILDIZ

önce resim yüklemeniz lazım

3. Yücel YETİMOĞLU

pc yok evde ama şimdi çıkıyorum .d teldn yazıyodum böyle olmuck gdip resim ataym

4. Yücel YETİMOĞLU

yeni kusum fotoları cinsiyet yardım ? tür ( lutino ) göz önünde bulundurursak...

çift görünenler mavi uzun zamandır bende olan erkeğim diğerini yeni aldım eş olarak 3.gün yanındaki kavga felan yapmıyolar erkek biraz çekingen gibi ama kur felan yapıyor reng uyumu ve durumla alakalı yorum yaparsanız sevinirim teşekürler....

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    sarı olan lutino ve dişi ama baya kızgınlaşmış..Eğerki yeşilli çiftinin dişisinden iş çıkmadıysa onun erkeğiyle eşe atabilirsin..yeşil kuşta mantar var gibi kontrol edin isterseinz..eğerki var ise terramicyn kullanın..

6. Yücel YETİMOĞLU

mantar oldugunu nasıl anlıyoruz

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    yeşil kuşun gagasına dikkatlice bakın..beyaz ve pürüzlü ..diğerlerinden farklıdır mutlaka..

8. Yücel YETİMOĞLU

ewet kenarları biraz daha pürüzlü yıpranmş gözüküyo buna müdahale nasl olmalı

9. Yücel YETİMOĞLU

birde ben lutinoyu erkek diye almştm ama dişi işe mavi ile çifte mi atsam digeri ile degştireym mi ne dersnz

10. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    evet Lutino dişi..Bence eğerki yeşil olan kuş erkekle herhangi bir eş olma durumu söz konusu olmadıysa bence erkeğiniz çok kızgın lutinoda aynı şekilde kızgın.. o yüzden değiştirin dişilerin yerlerini derim..

11. Yücel YETİMOĞLU

daha 3 gün oldu atalı şuan sıkntı yok gbi ama renk uyumu olarak nasıl olur acaba lutinoyla

12. Yücel YETİMOĞLU

mantar diger kuşada geçermı acaba

13. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    üst üste msj yazmayın lütfen..

evet bulaşır..bence ayırın o tek kafeste kalsın..renk uyumu güzel olur eşleştirin bencee

14. Yücel YETİMOĞLU

plan degişti .d o zaman ben hemen yer degşiklgne gideym :)

15. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    karar sizin ama bence iyi olur..

16. Yücel YETİMOĞLU

yanı başmda kuşlar zaten hocam degstirdm yerlerni dişiler yeni yeşili bi arkadaştan almştm çok incelemedm bu mantar için ne yapmalym acaba

Sayfayı Paylaş