Erkek Lutinoya Çift Ayarlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Ömer Kaan tarafından 1 Aralık 2018 başlatılmıştır.

1. Ömer Kaan

Ömer Kaan Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Merhaba Benim Bir Erkek Kırmızı Gözlü Lutino Muhabbet Kuşum Var 1 veya 1.3ay önce aldım belkide daha fazla olmuştur ele geliyor parmağımızı yakınlaştırdığımızda yani biraz evcil sayılır neyse sadece bu bilgiyi vermek istedim

1Hafta önce 1.5 yıl baktığım mavi beyaz siyah karışık renkli bir muhabbet kuşum vardı öldü bu lutinoyu onun yanına çift olsunlar diye almıştım ama şimdi o kuş öldü lutino tek kaldı
    lutinomun adı limon

limonun yanına nasıl bir dişi yani nasıl bir renkte desende veya nasıl bir türden dişi alırsam lutinom gibi tek renk hiç yoktan kırmızı gözlü yavru alma olasığım nasıl olur internette baktığımda bunu diyordu bende buraya sorup direk cevap almak istedim

Alıntı : Lutino en çok, her ikiside Yeşil Seriden Pullu (Spangle) olan ebeveynlerde görülür.
    Ebeveynlerden birinin Pullu diğerinin düz desen olduğu durumlarda ve her iki ebeveynin de düz desen olduğu durumlarda da görülebilir.

Yardım Eder misiniz?

2. bay.akçakaya

bay.akçakaya Profesyonel

Beğenileri:
    96
    Yer:
    İstanbul
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    5 ile 10 tane
    Yanına albino veya kendi gibi lutino alın derim eğer yine düz renk kırmızı göz istiyorsanız.

Sayfayı Paylaş