Karadeniz Pet

Erkek mi dişi mi arkadaşlar ?

kuşunuz erkek

bakın çok iyi anlamıyorsanız gagadan bende anlıyorum amatorce diyelim şuan bu kuş yavru oldugu için tahmin edilemiyor ama en usta üreticiler bunu tahmin edebilir diye düşünüyorum . Onun için arkadaşlar bu işe koyulmuş yıllarını vermiş üretimcilerin yorumunu almak istiyorum .

Ancak usta üretici , tecrübeli kişiler bilebilir diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Bana dişi gibi geldi.. ama en doğrusunu zaman söyleyecektir.. 1 ay sonra daha belirgin olur Dişi olduğu :D

Bana dişi gibi geldi.. ama en doğrusunu zaman söyleyecektir.. 1 ay sonra daha belirgin olur Dişi olduğu :D

Valla inşallah dişi olur , erkek yanlız kalmaz eğer bu erkekse iki erkekte olmaz kuş hediye geldi . Şuanki hafif açık mavi geliştikce değişebiliyormuş dişi de olabilir diyorlar.

Şimdi kimisi erkek diyor kimisi dişi diyor birde [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] bey ' e [MENTION=5326]Okan Şenol[/MENTION] bey ' e sormak isterim .

Son düzenleme:
Valla istanbulda olsan, sana 6 7 aylık bir dişi verirdim, erkeğe karsılık ama yol cekemez kuşlar.. sıkıntılı olur.

Valla istanbulda olsan, sana 6 7 aylık bir dişi verirdim, erkeğe karsılık ama yol cekemez kuşlar.. sıkıntılı olur.

Hocam mesele dişi erkek değil : ) ben bunu dün vefat eden kuşun eşinin yanına arkadaş olsun diye bizim arkadaşa söledim hediye etti. O da bana dişi diye verdi çokta eli ısırıyor gagası benim diğer kuştan çok uzun ve elinle tuttugun zaman çok iri erkek kuştan . Facebookta bir sayfaya sordum bunun ırk hollanda dediler ne kadar dogru bilmiyorum .

Ayrıca Hocam erkek derken mavi olanımı diyorsun : ))) Mavişi yani.
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] hocammmm buralardaysan sende yap bi yorum erkek mi dişi mi

Son düzenleme:
Şimdi erkek diyen herkes yanıldı arkadaşlar neden mi derseniz ufacık bir ipucunu kaçırdınız gözden : ))) Dişi diyenler ise kazandı bakınız o ufacık ipucunu size göstereceğim kuş yavru 2 - 3 aylık oldugu için gelişmekte değil mi ?

Buyrun bakınız bana hak vereceksiniz dişi oldugunu.
oQVJrq.jpg

O kahverengi oluşumu diye işaretlenen yer pek normal gözükmüyor yalnız. Sanki darbe almış gibi duruyor. Ben de sarı kuşumu o deliklerdeki beyazlığa kanarak almıştım. Onun da ceresinin altı pembe idi. Kuş erkek çıktı. Sizin kuşunuz erkek.

Neyse bunu da değiştirecek arkadaş şimdi adam akıllı kuş versin. Benimde hoşuma gitmedi zaten kavga ediyor diğer kuşumla 5 - 6 aylık bşi alcam . Diğer kusum 1 yaşını geçik erkek oldugu için cok fena dövüyor kuşu yem yedirtmiyor.

Son düzenleme:
dişiye benziyor ama kesin sonuç için biraz daha zaman geçmesi gerek

dişiye benziyor ama kesin sonuç için biraz daha zaman geçmesi gerek

valla dişiye benziyor hareketleri duruşu felan ama ceresinden dolayı tedirginim . Benim diğer erkek öpmeye calısıyor sürekli :D

Son düzenleme:
fORUM İKİYE BÖLÜNDÜ dişi diyenler erkek diyenler .) bu kuş erkek çıksın eşek gibi anırıcam burda .)

bence erkek kuşun boş kalmasın diyosan yavru kuş yerine onun yasında dişi kuş al

Geri