petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Mi Dişi mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve anrsg tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşu alalı yaklaşık 1 ay oldu inanılmaz eğlenceli bir kuş oyun oynamaya bayılıyor bir dakika yerinde durmuyor banada çok alıştı üzerimden inmiyor Benim için çok önemli değil ama yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi verebilir misiniz erkek diye verdi ama tam emin olamadım.

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuz dişi ve yavru 4 veya 4.5 aylık vardır

3. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    3-4 aylık dişi.

4. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Dişi Kuşlar ele alışmaz diye duymuştum bizimkini bıraksan üstümden inmeyecek sizce yanına erkek alsam benden uzaklaşır mı bide küçük kelimeleri tekrar ediyor sanki sizce ne yapmalıyım.

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benim kuşumda dişi ben 1 aylıkken mi ne almıştım dişi kuşlar çok ısırır ve erkeklere nazaran daha uzun zamanda alışıyorlar tabi kuşun karakteride önemli sizin kuş hemen alışmış maşallah :)
    hergün yarım saat falan aynı kelimeyi kuşunuza tekrar edin ya da ses kaydı yapın :)

#5 Rassien, 2 Ocak 2015
    Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  6. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler evet biraz ısırma olayı var ama acıtacak düzeyde değil eğleniyor gibi geliyor bana birde cinsi nedir acaba ingilizi var çeki var türkü var

Sayfayı Paylaş