Karadeniz Pet

Erkek Mi Dişi mi

anrsg

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşu alalı yaklaşık 1 ay oldu inanılmaz eğlenceli bir kuş oyun oynamaya bayılıyor bir dakika yerinde durmuyor banada çok alıştı üzerimden inmiyor Benim için çok önemli değil ama yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi verebilir misiniz erkek diye verdi ama tam emin olamadım.

ayXLXR.jpg

Yj4D4a.jpg

kuşunuz dişi ve yavru 4 veya 4.5 aylık vardır

Dişi Kuşlar ele alışmaz diye duymuştum bizimkini bıraksan üstümden inmeyecek sizce yanına erkek alsam benden uzaklaşır mı bide küçük kelimeleri tekrar ediyor sanki sizce ne yapmalıyım.

Dişi Kuşlar ele alışmaz diye duymuştum bizimkini bıraksan üstümden inmeyecek sizce yanına erkek alsam benden uzaklaşır mı bide küçük kelimeleri tekrar ediyor sanki sizce ne yapmalıyım.

benim kuşumda dişi ben 1 aylıkken mi ne almıştım dişi kuşlar çok ısırır ve erkeklere nazaran daha uzun zamanda alışıyorlar tabi kuşun karakteride önemli sizin kuş hemen alışmış maşallah :)
hergün yarım saat falan aynı kelimeyi kuşunuza tekrar edin ya da ses kaydı yapın :)

Son düzenleme:
Teşekkürler evet biraz ısırma olayı var ama acıtacak düzeyde değil eğleniyor gibi geliyor bana birde cinsi nedir acaba ingilizi var çeki var türkü var