petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek muhabbet kuşu çiftleşmese ne olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa SAĞDIÇ tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa SAĞDIÇ

Arkadaşlar yakın zamanda bir muhabbet kuşu almayı düşünüyorum fakat merak ettiğim bir şey var. Birden fazla mubisin sorumluluğunu alamam o yüzden tek bir tane erkek alayım diyorum fakat ileride çiftleşmek istediğimde ne yapacağım? Kızgınlıktayken çiftleşmezse bir süre sonra vazgeçermi? Yardım ederseniz sevinirim.

2. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Şu an benim kuşum da kızgın. Imarım geçer ne diyelim. Ama sanmıyorum. :)

3. Mustafa SAĞDIÇ

Ben hobi olarak besleyeceğim dediğim gibi 1 tane dişi ve doğacak yavrulara bakamam :( Umarım bir yolu vardır.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Zamanla kızar çok kur yapar yastıklara koltuğa kafeste bir yere vs sürtünür bazı kuşlar alışganlık yapar bazı kuşlar zamanla durulur ama bir hayvansever olarak bence ilerde en azından 2 3 sene sonra eşe atın derim onunda hakkı var yavrularının olmasına kendi hevesimiz için kendi gönlümüz için onları yalnız koymaya hakkımız yok diye düşünüyorum..

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Benim kuşum yemliğin tüneğine sürtünüyor yavruyken başlamıştı zaten alışkanlık yaptı. Biz de onu öyle kabul ettik. İleride eş almayı düşünüyorum ama bakalım.

6. Mustafa SAĞDIÇ

Hocam 2-3 sene sonraysa o zaman olur ya ben hemen kızıştığı gibi eşe vermek gerekiyor sanıyordum, belki 2-3 sene sonra bir tanıdığımız falanda bi mubis besliyor olur onunkiyle çiftleştiririz falan. Ben kızıştığı gibi yavrulaması gerekiyor sanıyordum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedimde, alacağım kafes biraz ufak olduğu için akıllı yemlik kullanamam galiba o yüzden normal yemliklerde kabuğu toplamanın daha pratik yolu vs. varmı?

7. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Kabukları atmak için yemliğin üstüne camdan üflüyorsun gidiyor en fazla 40 saniyeni alır zor bir şey değil. Yada elektrik süpürgeniz gücü kademeli olarak ayarlanabilenlerdense en düşük güçte yemliğe biraz yaklaştırırsınız kabuklar hafif olduğu için çekilir.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. ciftlesmek isteyen kus ciftlesmezse ne olur