petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek muhabbet kuşu gaga problemi mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve RuPTuR tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. RuPTuR

RuPTuR Guest

Kırmızı daireye aldığım bölümde daha önce olmayan birşey oluştu.Acaba bir sıkıntısı mı var hayvanın diye merak ettim.Onun dışında herhangi bir hastalık belirtisi yok.Fıstık aynı fıstık...

Bu arada görüntüler ayna yansıması.

2. Selahattin GÖKTAŞ

pek bilgim yok ama mantar başlangıcı olabilir mi?

3. RuPTuR

RuPTuR Guest

Delik gibi sanki.Önümüzdeki 1 hafta da evde olmayacağız,komşu yemlerine sularına bakacak sadece.Ne yapacağım bilmiyorum.Sanırım 1 hafta sonra anlayabileceğiz tam olarak ne olduğunu :(

4. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam afedersininz konuyu hortlatmış oldum sanırım ama aynı şekilde soyuklar benim kuşta da var çözüm buldunuz mu ve önemli birşey mi?

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Sabah akşam vazelin sürün.

6. RuPTuR

RuPTuR Guest

Herhangi birşey yapmadım,zamanla gaga tırnak gibi uzayarak orayı attı.

7. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Elime al, hafifçe ve nazikçe koparmaya çalış ya da zamanla kendi kopar. Ciddiye alınacak bir şey yok. Bizim kuş 10 yaşında. 10 yıldır her yerinde her şey çıkıyor. Hepsini kendi koparıyor. Hiç dokunmuyorum. Karnında kocaman ur çıkmıştı, onu bile kendi patlattı. :)

Sayfayı Paylaş