Karadeniz Pet

erkek muhabbet kuşu kusma

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar erkek muhabbet kuşum dişinin ağzına kusmuyo bu eş olmadıkları anlamına gelebilirmi ?

Lutfi kizistiriciyi vur .d

Daha dün aldıysanız yeni ortamlarına alışmaları gerekiyor. Kavga etmiyorlarsa sıkıntı yok. Ayrıca kaşımaları, öpmeleri de eş belirtisidir. Kusmaları zamanla olabilir.

Daha dün aldıysanız yeni ortamlarına alışmaları gerekiyor. Kavga etmiyorlarsa sıkıntı yok. Ayrıca kaşımaları, öpmeleri de eş belirtisidir. Kusmaları zamanla olabilir.

zaten ustam şimdi anladım erkeğin kagası pembe 5 aylık felan anca temiz alın pembe gaga felan var göz irisi yok daha dişide anca 4 5 aylık bide yeni getirdim dün bi kafesin içinde 8 , 9 tane kuş vardı alışıyolar şimdi ama öpüşmüyolarda o nası olcak

Anlamadım ustam sizin kafesinizin içinde mi 8-9 kuş var yoksa aldığınız yerde mi vardı? Eğer sizin kafesinizde ise eş olmasını istediğiniz kuş ile 1-2 ay hepberaber kalsınlar inclersiniz kavga vs. yok ise onları ayırıp eşe atın.

Anlamadım ustam sizin kafesinizin içinde mi 8-9 kuş var yoksa aldığınız yerde mi vardı? Eğer sizin kafesinizde ise eş olmasını istediğiniz kuş ile 1-2 ay hepberaber kalsınlar inclersiniz kavga vs. yok ise onları ayırıp eşe atın.

aldığım yerde 8 9 kuşun arasındaydı şimdi 1çift kuş var bende aynı kafeste pek kavga etmiyolar ama şuanda mesela aynı tüneğe tünemediler alışmadıkları için galiba ?

aldığım yerde 8 9 kuşun arasındaydı şimdi 1çift kuş var bende aynı kafeste pek kavga etmiyolar ama şuanda mesela aynı tüneğe tünemediler alışmadıkları için galiba ?

Doğrudur daha zamanları var. Yeni gelen kuşun yerine ortamına alışması 1 ay sürüyor zaten.. Kavga yoksa sorun yok, eş olurlar.

bekle az eşleşsin eşleşmezsede değiştir erkeği dişiyi hangisiyse :D

Geri