petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek muhabbet kuşum dişiden kaçıyor

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Parlayan tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Parlayan
    Gizli

Parlayan Guest

merhaba arkadaşlar :) dişi muhabbet kuşum erkeğin yanına yaklaşınca erkek kaçıyor dişiden fakat erkek kuşum arada sırada dişiyle öpüşüyor ama dişi ona saldırmadan gagasına vuruyor ne yapmalıyım ?

#1 Parlayan, 11 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mayıs 2014
  2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Benim bir ciftimde de aynı durum var kendi hallerine bıraktım yapacak birşey yok

3. Parlayan
    Gizli

Parlayan Guest

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --
    ne yapmalıyım

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişiniz tam kızışmış.. erkek ise henüz kendisini hazır hissetmiyor bence.. fotograf koysanız daha net yorum yapılabilir.. Dişi kovalıyor erkek kaçıyorsa ilk aklıma bu geldi benim..

Sayfayı Paylaş