petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Muhabbet kuşum Dişiden kacıyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MavisVeFıstık tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. MavisVeFıstık

Selamun aleykum abiler.

Bende yaklaşık 5-6 aylık sarı renk erkek muhabbet kuşum var. Ve ona eş aldım 2-3 gün ayrı kafese koydum ve yan ayna koydum kafeslerini. Dişi kuşumu maviş koydum ve rengi mavi ve biraz elime alıştırdım :) sanırım maviş yani dişi kuşum erkek kuşumdan biraz büyük :) ben bu kuşlarımı çiftleştirmek istiyorum :) 2-3 gün gecitkten sonra dişi kuşumu alıp erkek kusumun kafesine koydum. ve erkek yanına gitti dişi ise gagak vurdu ve ısırdı her yaklastıgında dişi ısırıyor erkek kuşum artık dişinin yanına yaklaşmıyor fakat bu severde Aradan 5-6 saat gectikten sonrada erkek kuşum kaçıyor dişi kovalıyor :D :D erkek kuşumla dişi kuşumun çiftleşmesi için ne yapamalıyım :confused: yuvalık falan hepsini temin edecegim ama şu kacma işi beni üzüyor lütfen yardım :confused:

VİDEO DA VAR. []YouTube

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    merak etmeyin zamanla alışırlar tam olarak eş tutmamış sayılırlar ama alışmışlar bir birine.

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Sabır en iyi ilaç

Sayfayı Paylaş