Karadeniz Pet

erkek muhabbet kuşum öldü

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar foruma kaç defa kuşum isal olmuş yardımcı olun dememe rağmen tam net bi yorum yazılmadı ama neyse yapacak bişey yok erkek muhabbet kuşum öldü şimdi dişi muhabbet kuşum 6 7 aylık sizce yeni muhabbet kuşumu alayım 1çift yoksa dişinin yanına bir erkek mi alayım bide kaç aylık olsun yeni alacağım kuş veya kuşlar

o lütfi çok üzüldüm geçmiş olsun lütfi kuş ağırlaşırsa durumu sana veterinere götür demiştim

dişiyide değiştir istersen 1 yaşında 9 aylık kızgın bı çift al gitsin lütfi yumurtlar en azından

kuşunun ölümüne üzüldüm.tedavi için mutlka bi yorum yapılmıştır.biz sadece görmeden sizin anlattığınız kadarıyla olaya yardımcı olmaya çalşrız.gerisi allahtan 1 yaşında bi erkek almanı tavsiye ederim.

Çok üzücü bir durum ama yeni bir kuş acınızı untmanıza yardımcı olacaktır.

kuşunun ölümüne üzüldüm.tedavi için mutlka bi yorum yapılmıştır.biz sadece görmeden sizin anlattığınız kadarıyla olaya yardımcı olmaya çalşrız.gerisi allahtan 1 yaşında bi erkek almanı tavsiye ederim.

Gökhan ustamızın dediği gibi. Yok eğer değiştirmek istiyorsanız 6-7 aylık genç bir çift alabilirsiniz veya 1 yaşlarında.

Geri