petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek muhabbet kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER

arkadaşlar foruma kaç defa kuşum isal olmuş yardımcı olun dememe rağmen tam net bi yorum yazılmadı ama neyse yapacak bişey yok erkek muhabbet kuşum öldü şimdi dişi muhabbet kuşum 6 7 aylık sizce yeni muhabbet kuşumu alayım 1çift yoksa dişinin yanına bir erkek mi alayım bide kaç aylık olsun yeni alacağım kuş veya kuşlar

2. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    o lütfi çok üzüldüm geçmiş olsun lütfi kuş ağırlaşırsa durumu sana veterinere götür demiştim

3. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    dişiyide değiştir istersen 1 yaşında 9 aylık kızgın bı çift al gitsin lütfi yumurtlar en azından

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunun ölümüne üzüldüm.tedavi için mutlka bi yorum yapılmıştır.biz sadece görmeden sizin anlattığınız kadarıyla olaya yardımcı olmaya çalşrız.gerisi allahtan 1 yaşında bi erkek almanı tavsiye ederim.

5. Engin DERİM

Çok üzücü bir durum ama yeni bir kuş acınızı untmanıza yardımcı olacaktır.

6. Lütfi ÖZER

2 sinide değiştirdim kardeşim yeni 1çift kuş aldım ele alışık zaten benim kuşlar pek hoş değildi buda bahanesi oldu biraz :D

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Gökhan ustamızın dediği gibi. Yok eğer değiştirmek istiyorsanız 6-7 aylık genç bir çift alabilirsiniz veya 1 yaşlarında.

Sayfayı Paylaş