Karadeniz Pet

erkek olmadan yumurtluyor

• Konbuyu başlatan Gökçe Öztürk
  • Başlangıç tarihi
G

Gökçe Öztürk

Guest
Kuşum son 2 haftadır durmadan yumurtluyor. Bugün 4. yumurtasını yumurtladı.Hiç bir kuşa yaklaşmadığı halde. Yanına erkek kuş almadığımız halde yumurtluyor. ne yapmam lazım? Yumurtladıkça güçten düştüğünü farkediyorum. sürekli ishal. Geçen bir veterinere sordum oda hiç birşey yapamadı. çaresiz kaldık. İshal için patates haşlaması,beyaz ekmek veriyoruz ama dinmiyor.

hocam dişi kuşlar kızgınlık yumurtası atar eşleşmese bile ishal için suyuna 1 çay kaşığı türk kahvesı patates başkada diye bileceğim ...

Muz pirinç lapası suyuna kahve patates haslamasi bunları uygulayabilirsiniz.. Eğerki mikrobik değilse geçecektir.. Sade kanarya yemi vermeniz de fayda var karışık yem yerine.. Eğer ki gecmezse sulphemezatin diastop gibi ishal ilacı kullanabilirsiniz..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Kızgınlık yumurtası atıyor erkek kuş alın en azından yavrusunu alırsınız ishal içinde eğer yeşillik veriyorsanız kesin bakteriyel ishal ise ilaç kullanmanız faydalı olacaktır

muz ve pirinç lapasını yapamam ama şuan sade yemden koyacağım. desteğiniz için teşekkür ederim bakteriyel ishalmi bilemiyorum malesef :(

Bence petshopa götürün eşini kendi seçsin.en iyisi bu bence

muz ve pirinç lapasını yapamam ama şuan sade yemden koyacağım. desteğiniz için teşekkür ederim bakteriyel ishalmi bilemiyorum malesef :(

Insallah mikrobik değildir.. Eğer Türk kahvesi varsa suyuna az katın bir gelisme olacak mı bakın.. Olmazsa ilaca başvurursunuz.. Kusta halsizlik tuy kabartma gibi sorunlar var mı? Yeşillik vb gibi şeyler mi verdiniz?

benim kuşta ishal.kabarma halsizlik yok.4 gün vitafrom verdim geçmedi.bende patates haşladım baya yedi ama hala geçmedi.çaresi nedir bu işin

Boncuk Cihan abi konunuza cevap yazmıştı göz atmanizda fayda var.

kızgınlık yumurtası boştur

Geri