Karadeniz Pet

Erkek poposunu suluğa sürtüp sonra dişiye saldırıyor

Mustafa Murat KARACAKAYA

Paylaşımcı Üye
Erkek poposunu suluğa sürtüp sonra dişiye saldırıyor (Videolu)

Arkadaşlar videoya çektiğim görüntüde, kuşlar kavga mı ediyorlar yoksa erkek çiftleşmek isteyip dişi kaçıyor mu?
Ayrıca erkeğin dişi varken suluğa böyle yapması normal mi?
Zannediyorum eş tutmadılar.
Yalnızca birkaç kez yem verdiklerini gördüm birbirlerine ki,sonu genelde gagalaşma ile bitti.
Erkeğin popo kısmı açılmış, tüyler dökülmüş, yeni farkettim bunu da.
Bir de yuvalık olmadan çiftleşme ve yumurta olur mu?

[YOUTUBE]ixnZpaDFvfI[/YOUTUBE]

Normalde bu haldeler ama bugün böylelerdi.

[YOUTUBE]0m1fv6iPMY0[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
erkek olan kızışmış ama galiba dişiyle eş tutmamışlar biraz daha beklerseniz net belli olur

Bekliyorum bakalım İlyas Bey.
Alalı bir hafta kadar oldu.
Diğer sorduklarım hakkında bir bilginiz var mı?

Erkek kızgınlık dönemine girmiş ve çiftleşmek istiyor. Ancak eş tuttularmı kararsızım? Yuvalık olmadanda yumurta olmaz. Olursada yavru çıkmaz.

Ben de eş tutmadıklarını düşünüyorum Fırat Bey.
Eş tutumuna dair sadece yem verdiklerini gördüm birbirlerine ki, genelde sonu gagalaşmayla bitti.
Dişi genelde kendi halinde, daha çok uyur gibi.
Erkeğin popo kısmının açılması, bu yaptığıyla mı alakalı?
Erkek daha önce de böyle yapıyordu, eş aldık hala aynı?

erkek kuşunuz gerçekten kızışmış. benimde böyle bir kuşum vardı eş değiştirdim verimli oldu

eş tutmuşlarsa birbirlerinr yem verir ve birbirlerini kasırlar

düpedüz kavga ediyo bunlar be! dişi yalvarır gözlerle size bakmış kurtar beni bu manyaktan der gibi :) bununla aymı kafeste daha fazla kalamıycam diyor sanki...

düpedüz kavga ediyo bunlar be! dişi yalvarır gözlerle size bakmış kurtar beni bu manyaktan der gibi :) bununla aymı kafeste daha fazla kalamıycam diyor sanki...

Katılıyorum size. Ben de dün akşam tam bu yüzden ayırmak zorunda kaldım çiftimi. Sarı dişinizi ayırın yoksa daha kötü şeyler olabilir. Benim dişi kaçıyorken kafasını kafese vuruyordu , çok kötü bir ses çıkıyordu oda. Farkettiğim an ayırdım ama dişinin kafasında kızarıklık oluştu. Size de tavsiyem ayırın yoksa kuşlarınız birbirlerini yiyebilirler..

Seda hanım aslında tam tersi, dişi çok felaket.
Zaten erkeği böyle görünce videoya çektim ben de.
Bugüne kadar dayağı yiyen erkekti, dayak demeyim de gagalaşma, gözlerime inanamadım.
Dişinin olduğu tüneğe çıkamaz, hatta bazen korkudan hiçbir tüneğe çıkamazdı.
Yem verdiklerini gördüm ama, dediğim gibi, sonu gagalaşmayla bitti.
Dişi henüz kızışkın değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Aslında olan bu şekilde.
Erkek kur yapıyor, dişi gagalıyor.
Bugün ilk defa böyle gördüm.
Erkek çok ürkek.
Ama bugün ne olduysa böylelerdi.

[YOUTUBE]0m1fv6iPMY0[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

Yeni video hakkında yorumlarınız neler arkadaşlar?

Son düzenleme:
Geri