Karadeniz Pet

Erkek sürekli dişiyi kovalıyor

Rüstem EROĞLU

Meraklı Üye
Erkek sürekli dişinin peşinde. Bu güzel gibi düşünülebilir ama, dişi başedemeyince erkeğe saldırıyor. Sonra da erkek kafesin en dip köşesine atıyor kendini. Hemen sonra yine dişinin peşine düşüyor gerçi. Erkekte tüy dökümü var, acaba stresten veya dişi vurduğu için olabilir mi? Bugün iki kere dişi nereden çıktıysa kafesten çıkmış, o kadar bunaltıyor erkek. Dişi yuvaya ilgili, bir on gün kadar önce çiftleştiklerini görmüştüm ama bir daha görmedim. O sırada yuva takılı değildi. Bu durum normal midir, olağan bir süreç midir? Daha önce de kuluçka geçirdiler ama ben dişinin bu kadar kaçtığını, erkeğin kovaladığını hatırlamıyorum. Ayırsam, dişide yumurta varsa diye korkuyorum. Her yarım dakikada bir bu süreç tekrarlanıyor; erkek dişiyi kovalıyor, dişi vuruyor, erkek kendini kafesin en köşesinde buluyor. Sonra tekrar aynısı, normal midir bu durum?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

Dişi de erkek de kızışkın bu arada...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

Güncel....

Erkek ciftlesmek istiyordur şiddetli kavga yok ise müdahale etmeyin

Geri