petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Toplantısı :D (video)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Mana tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

benim erkek kuşların hepsi birbirine aşık :D yem kusuyorlar besliyorlar birbirleriyle oynuyorlar ama dişilere yüz veren yok :D hepsi genelde bir yerde toplanır bıcır bıcır konuşurlar video da gördüğünüz üzere :D

[YOUTUBE]watch?v=tvzhZP4iu9A[/YOUTUBE]

izleyemeyenler için link ---> Erkek erkeğe buluşma :D (Male budgie meeting) - YouTube

2. Hürkan YILMAZ

Koptum ya çk güzeller :D

3. Mana

Mana Guest

teşekkür ederim (= 7/24 oyun halindeler hiç susmuyorlar ama dişilerle oynayan yok sadece erkekler kendi aralarında oynayıp birbirlerini besliyorlar :D gözlerinin siyahı küçülüyor birbirlerini öperken :D aşık gibi ahahaha

4. kartall82

kartall82 Guest

maşallah bunlar neden dişiler ile yan yana durmuyor acaba bunların geninde bir terslik mi var acaba ;D;D;D

5. Mana

Mana Guest

iki erkeğin eşleri vardı biri öldü biri de bize bir türlü alışamadı diğer kuşları da korkutuyordu bir de uçamıyordu fazla onu verdik eşinden ayırmak zorunda kaldık yani. ondan sonra böyle oldular

6. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    :D Hay maşallah! çok eğlendim sıpaları izlerken,alayı maço erkek. Mana; bi erkek daha al bari,maç muhabbeti yaparak okeye dönsünler :) bu arada fondaki şarkıda ne hoşmuş öyle :)

7. BARAN

BARAN Guest

okeye 4. arıyorlar halen anlamadınızmı :D

8. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    Komplo teorisyeni gibi olucak ama :) bir yerde doğada muhabbet kuşlarının alfa erkek olduktan sonra veya olmak için mücadele verirken, en üstte durmaya (ağaç, dal vb gibi yerlerde..) çalıştıklarını okumuştum.

Dikkat ettiysen Mana orası da kafesin top noktası zaten , ayrıca kafa farkıyla da olsa en üstte duran abimiz (!) de benim haklılığıma kanıt gibi .. :)

Alfa Abimize çok selam, emrine amadeyiz :)

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah :)

10. BARAN

BARAN Guest

Bende diyorum benim kuş neden ballı krakerin üstüne çıkıyor ballı krakerin alt tarafı bitince yan koydum daima onun üstüne çıkıyor dediginiz çok doğru hocam....

11. Mana

Mana Guest

Teşekkürler :) 3 dişi 3 erkekler şu an ses çok fazla maşallah hiç susmuyorlar bir erkek daha olursa vay halimize :D aslında 4 erkekti ama birini verdik o çok bağırıyodu hiç susmuyordu kafes dışına gitmeyi sevmiyordu sürekli yiyordu :) şarkı nancj ajrama ait arap idol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

Sanırım öyle :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

Alfa abin boy farkından kazanıyor :D yoksa dişi ona bir gaga atınca bir kaçışı var ki :D :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

Teşekkür ederim :)

12. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Çok iyiler maşallah o kıvrımlı olan erkeklerin durduğu oyuncağı oyuncak mı şimdi ona da kararsız kaldım :) nereden bulabiliriz :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

13. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    papağan oyuncağı o, papağan oyuncağı satan bir yerde bulabilirsin.

tam aynısı olmasa da bu tarz bir şey :

14. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    Eyvallah @Taylan :)

15. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    aahhahahha nasılda bıcır bıcır konuşuyorlar dişileri takan yok :D maşallahhhhh

16. Mana

Mana Guest

Burda her yerde var ama türkiyede nerde bulunur bilmiyorum taylan arkadaşımız göstermiş ama benimki biraz daha uzun ve farklı.oyuncak oluyor ama ne deniyor onu da bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Dişileri hiç önemsemiyorlar tel dertleri kendileri :D erkek erkeğe takılıyorlar hep böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

bunun aynısı [​IMG]

17. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    Tşk ederim umarım bulabilirim :)

18. Mana

Mana Guest

bulursunuz inşallah :) papağan shoplarına bakın bir :)

Sayfayı Paylaş