petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek yumurtalara zarar veririmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve metin2000 tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. metin2000
    Gizli

metin2000 Guest

Herkese iyi akşamlar. Bugün yuvalıkta 1-2 adet yumurta gördüm. Aklıma bişey takıldı. Dişi yuvalıkta yumurtaların üzerine yatıyo erkekte sürekli girip onu kaşımaya çalışıyor yada rahatsız ediyor tam çözemedim. Sürekli ötüyor. Tekrar yuvalığa giriyor, çıkıyor. Erkeğin yumurtalara zararı olurmu. Şu anda herşey normal diyebilirmiyiz. Üstadlar cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

bu konuda tecrübeli birisi yokmu arkadaşlar

2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Metin bey, herhangi bir zararı olmaz merak etmeyin ;)

3. metin2000
    Gizli

metin2000 Guest

Teyfik hocam yuvaya talaş kum gibi herhangi birşeyde koymamıştım. Daha doğrusu bizim burada bir üretici abimiz var o söyledi birşey koyma diye. Buda bir sorun yaratmaz umarım.

Sayfayı Paylaş