petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek yumurtaya oturuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre kaya tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuşun 1 adet yumurtası var normalde 2 taneydi 1 taneyi aldık petshipta evde bitane yumurta yapti hiç oturmadı 7 gün geçti sanırım yumurta yapalı dışı oturmuyor erkek oturuyor yumurta cikarmi yada bozulmusmudur atayimmi çöpe ?

2. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Cevap: erkek yumurtaya oturuyor

1 hafta oturmadıysa bozulmuştur yumurta, erkek sandığınız kuş dişi olmasın ? Foto atabilirseniz bakalım

3. Esma LimonBadem

Esma LimonBadem New Member

Beğenileri:
    3

Merak etmeyin Erkeğin yumurta üstüne oturması normal çünkü dişi kuş yemek yerken,su içerken,dinlenirken vb. olaylarda iş erkek kuşa kalır....

4. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55

Bazi erkekler kuluckaya yatabiliyor, benim bir ciftimde erkek-disi birlikte yatiyorlar, kusun karakteri ile ilgili.

5. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0

Benim bazı kuslarimdada oluyor bu durum bir sakincasi oldugunu simdiye kadar görmedim. Hem dişi icin rahatlik sağlar iyi bisey.

6. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12

Bence yumurtayı al 10-15 gün sonra yeni yumurta yapar ancak; yaz geldi artık kuluçka dönemi sağlıklı değil.Havalar çok sıcak.

Sayfayı Paylaş