Karadeniz Pet

erkek yumurtayi kirdi

selen canaydın bedel

Onursal Üye
Evet arkadaslar bildiginiz gibi disim yumurtladi ve erkek kiskaclik krizlerine girerek yumurtayi kirdi.eger baska yumurta gelirse ne yapmam gerek.erkegi ayirayim mi yoksa yumurtayi alip lambayla isitip yavruyu cikartabilirmiyim.bana lutfen yardimci olur musunuz tekrar uzulmek istemiyorum ve simdiden verdiginiz cevaplariniz icin tesekkur ederim

Son düzenleme:
erkeği ayırdın diyelim yavru çıkınca dişiyi kim besleyecek veya yumurtalar kırılana kadar ayırdın diyelim, ya erkek bu güzel olaydan soğursa ne yapacaksın

haydaaaaa.yapacak birşey yok bence bekle derim belki durum düzelir

İnşallah bu sefer öyle bir şey olmayacak kuzum. İlk deneyim olduğu için öyle oldu bence.

Arkadaş bu kuş ne zaman yumurtlar bir daha. Ben inanıyorum gerçi ama.

Milletin 3. 4. kuluçkası biz daha 1 taneyi göremedik.

Sevtaaaaapimm gel camdan assa atlayalim kanserden degilde bari intihar etmis oluruz arkamizda da duygu yuklu bir mektup birakalim srvgili mektup intihar etmemizin tek sebebi bu hain kuslardir yumurta yapmadiklari gibi ye ic mic bide kafamizi sisirdiler yetti gari artik elvedaa by : D : p

Sevtaaaaapimm gel camdan assa atlayalim kanserden degilde bari intihar etmis oluruz arkamizda da duygu yuklu bir mektup birakalim srvgili mektup intihar etmemizin tek sebebi bu hain kuslardir yumurta yapmadiklari gibi ye ic mic bide kafamizi sisirdiler yetti gari artik elvedaa by : D : p

Ahahahahah kendimize bakmıyoruz onlara baktığımız kadar ya. :D Üşümesinler diye doğalagazı açıyorum ufoyu yakıyorum en iyi vitaminler, en iyi yemler ama yok yok yok. :D Vay biz nerelere gidek. :D

Ahahahahah kendimize bakmıyoruz onlara baktığımız kadar ya. :D Üşümesinler diye doğalagazı açıyorum ufoyu yakıyorum en iyi vitaminler, en iyi yemler ama yok yok yok. :D Vay biz nerelere gidek. :D

Ahahah bide utanmadan bana bakiyorlar yok size yem mama su dedim :):):)

Geri