petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek yuvaya vuruo dısı ıcereye bakıo sadece

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve göztepe1925 tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    arkadaslar erkek gagasınla opusmeye calısıo dısı gagasıyla vuruo sonra dısı erkegı kasıo opusuolar bısı yapmıo ve erkek yuvalıga gaga atıo dısı yanına gelıo erkegın dısının onunde egıldıgını gordum neden dır acaba cıftlesmelerı yakınmıdır

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    muhtemelen erkek dişinin yuvayla ilgilenmesini istiyor.. dişi yuvaya girmiyorsa yuvaya alısamamıstır.. Yuvaya ilgi duymadan da kolay kolay ciftlesmezler..

3. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    atılım abiye katılıyorum öncelikle dişinin yuvalıkla ilgili olması gerek dişi hazır olursa büyük ihtimal çiftleşme gelir biraz sabır gerek iyi günler :)

4. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    dun sabh uyandim yuvanin icini de tirtiklama gibi ses cikiodu sonra is gittim girdimi gine bilmiom talas filan koymadim daha yuvaya

Sayfayı Paylaş