petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ERKEKLERMİ anlamadım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mtopuksak tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mtopuksak

mtopuksak Guest

iki tane erkek muhabbet kuşum var yavru almıştım birbirlerini kaşıyıp öpüşüyorlar

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim, kaşıyıp öpüşme hemcinsler arasında da olabiliyor. Resim atarsan konuda uzman olanlar bilgilendirir seni. Biz de elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

3. mtopuksak

mtopuksak Guest

[​IMG] [​IMG] İŞTE KUŞLAR BUNLAR

4. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Alt resimdeki dişi gibi geldi bana. Baya beyazlaşmış ceresi. Üsttekini pek anlayamadım kardeş. Ustalarımız yorumlar birazdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Daha yavrular 2-3 aylık gibi. Cinsiyet tayini zor bu yaşlarda. Ama dediğim gibi muhakkak kesin birşey söylerler. Biraz bekle kardeş

#4 Mehmet KOÇTÜRK, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  6. mtopuksak

mtopuksak Guest

kardeşim kafesten cıkar kafesi ortadan kaldır bu şekilde

Sayfayı Paylaş