Karadeniz Pet

Erkekmi dişimi yardımcı olun lütfen

• Konbuyu başlatan ismet34
  • Başlangıç tarihi
I

ismet34

Guest
DÜN NERDEN KAÇTIYSA BİLMİYORUM YOLDAN BULDUM AMA ERKEKMİ DİŞİMİ KAÇ YAŞINDA YADA AYLIK BİLMİYORUM TECBUBELİ ARKADAŞLAR CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM TŞK

Moderatör tarafında düzenlendi:
resim acılmıyor.. hızlı resim den yüklesen daha iyi olur.. yakından görebilmemiz lazım kusu..

Fotolar cok cukcuk ve resim ustune tıklınca açilmiyor ve flas olmadan çekersen...

gene acılmıyor.. :)

Dişi kuşunuz

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

1 yaş ve civarı

Ama gaga mavi olunca erkek olmuyormu hafif var sanki ve daha uçamıyor bile çok küçük oldunu düşünüyorum

Kızışmaya bile başlamış.. Burun delikleri etrafı beyaz olduğu için dişi

Kizismaya başlayan bir disi :)

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dişi bir spungle.. yaklaşık 1.5 yaşında büyük ihtimal babası jumbo annesi kırık bir kuş... babası mat renk yeşil annesi kendisi gibi parlak renk spungle diye düşünüyorum

nasıl 1 yaşında olur daha uçamıyor bile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

çok şaşırdım hem erkek hem daha yavru sanıyordum

nasıl 1 yaşında olur daha uçamıyor bile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

çok şaşırdım hem erkek hem daha yavru sanıyordum

o kuş uçar :) yeni yerine adapte olamadıgından ucmuyordur.. yada dışarda korkmuştur kargalardan falan..

1 yaş civarı dişi. Uçamaması hastalık veya kanadında bir sorundan olabilir yaşla alakası yok. Kuş koca kadın olmuş erkek istiyo :)

:) yanına nasılbir kuşkoyabilirim bilgi verebilirmisiniz jumbo falan olurmu

Kuşunuz dişi ve yaşına yaklaşıyor. Uçamamasının nedeni kanadında bir sorun vardır