petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkekte iş yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 1m1ehmet tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi kuş gelip gelip erkek kuşun önüne egiliyo iki büklüm oluyo hayvancagız ama erkek bi türlü üstüne çıkmıyo normaldede çok iyi anlaşıyolar sürekli öpüşüyorlar neden çiftleşmiyorlar anlam veremedim varmı bi tavsiyesi olan acaba

2. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Acemilik çekiyordur düşe kalka alışacak merak etmeyin sadece sabırla bekleyin hayırlı üretimler..Birde mama verin Kuşlarınıza Haftada 2 defa en az

3. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    mama veriyorum ama pek beceremiyorum kıvamanı heralde o yüzden pek yanaşmıyorlar

4. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında göz kararı yapabilirsiniz kuş sayınıza göre biraz eksik biraz fazla kokudan yemiyorda olabilir kokusu için tarçın serpin üzerine ama haktardan alın tarçını kaliteli ve saf olsun derim ozman yiyebilir birde onların göreceği yere koyun mamayı aşağılara değil daha çabuk alışır öyle hayırlı üretimler olsun

5. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    eyw kardeşim çok tşk ederim deniycem inş

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O iş büyük ihtimal olur zamanla merak etmeyin. Maşaallah kuşlarınıza

7. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    inş inş :D

8. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bu gün fark ettim aslında kuşların maması ne cıvık nede kuru olmalı yani rendelerken en küçükten rendelerseniz rendelenmemiş gibi olur havuç (yapışır birbirine) o yüzden rendeyi orta bölümünden rendeleyin :) ben bu gün yaptım miss gibi oldu ve 1 kapın yarısını bitirdiler normalde 3-5 tane alır bırakırdı :)

9. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde biraz yedi bugün yemleri felanda kaldırdım bi kaç saatligine biraz mecburi kıldım yani :D

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Aç bırakarak yapmayın sabırla yapın mamayı bir kere tattılar mı gerisi gelir

11. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    3 aydır eş tutmuş olan çiftimde erkek isteyip dişi istemeyince tek yalnız olan dişimin burnunun kızarmaya başladığını tördüm normalde erkekle hiç anlaşamazlardı. Erkekle bi anlaştılar ki erkek yanına geldiğinde kuyruğunu kaldırır oldu. Gel diye davetye yolluyordu ama erkek kendi kendine kur yapmaya devam etti. Şimdi erkek dişiye alıştı bu sefer dişi izin vermiyor. Ben bu muhabbetlerin dilini anlayamadm arkadaş :)) hazır çiftte gitti fukara damızlık yeşilim var isteyen olursa maraştan vereyim baya dolgun. Yerliyle daha büyük bir kuşun kırması olabilr irice biraz.

12. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    dwqdqwdqwxaxasqwxqwxq

#12 1m1ehmet, 20 Aralık 2014
    Son düzenleme: 20 Aralık 2014
  13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yem farklı bir şey mama başka bir şey ;) Bu nedenle yem varken mamayı takın ;)

14. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    tamam hallettim zaten yiyolar mamayı sıkıntı kalmadı tarçın atınca sevdiler :D

Sayfayı Paylaş