Karadeniz Pet

Erkekte tık yok

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
Merhaba arkadaslar. Hergün bir konu açıyorum farkındayım ama işin acemisi olduğum için :)

Şimdi benim merak ettiğim birşey var benim kuşlarım 9 10 aylık falan. Bayadır beraber kalıyorlar ama cok kısa zamandır bendeler bir hafta dahi olmadı.

Şimdi dişinin cere rengi kahverengi. Bildigimiz kahverengi derimsi bir görünümü var.

Erkeginkiyse acık mavi.

Henüz bir çiftleşme belirtisi göremedim açıkcası sadece birbirlerini kaşıyorlar bol bol belki bir sürü etmen var bu konuda ama ben erkeğin hazır olmadıgından şüpheleniyorum.

Biraz absürd bir örnek olacak ama misal su videoyu Muhabbet KuÅŸu ÇiftleÅŸmesi, Muhabbet KuÅŸu ÇiftleÅŸmesi Sesi (Süper Görüntüler) ✔ - YouTube acıp sesini dinlettiğimde dişi çok tiz çok yüksek bir biçimde bağırmaya başlıyor ama erkek olan sesini dahi çıkartmıyor.

Ve bi de erkek daha ürkek mesela ben dişiyle oynayabiliyorum ama erkek çok ürkek hemen kaçıyor. Normalde tam tersi olmaz mı ?
Sebebi ne olabilir sizce ?

henuz size ve ortama alışmamış olabilirler sizinle oynayabilmesi için güvenmesi gerekli sabirli olun bence

Sen kuslarla oynuyorsan once oynamayı birakicaksin kudlari rahatsiz edilmicekleri biyere koyup su yem gibi ihtiyaclari disinda rahatsiz etmicen.kuslar rahatsiz olup sitrese girer ciflesmez

Geri