petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erken atladi yuvadan :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emirhan KARAHAN tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Arkadaşlar yavru mubisim bu aksam 27. Gününü dolduracak sabah bi baktim yuvadan atlamis tekrar koydum yaklaşık 20-30 dk sonra baktim bidaha atlamis ne yapmam lazim bu arada dun aksamken ilk ucusunu gerceklestirdi başarıyla havalandi ve basariyla iniş yapti ben biraz tedirgin oldum daha günü dolmamis 26 günlükken uçuşunu gerceklestirdi bu onda bi korku yapar mi yani ucmasinda falan :S

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    baba bakar merak etme dovmezlerse tabi :)

3. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Baba zaten ayri bir kafeste anneyle çok kotu dovusuyolardi ayirdim simdi yavruyu kafesine alicam artik yem kirmayi falan ogrensin :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

Kafesi ayirmali miyim yem kirmayi daha bilmiyor şuan ne yapmam lazim ??

#3 Emirhan KARAHAN, 12 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Kasım 2014
  4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bir kaç gün daha kalsın yem kırdıgından tam emin olmadan ayırma

5. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Simdiden eğitime de basladik bilgileriniz için teşekkürler :))

Sayfayı Paylaş