Karadeniz Pet

erken uyuyoruz

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Bizim evde erkenden yatılıyor akşam saat 8 gibi ışıklar sönüyor ve yatıyoruz kuşda karanlıkta nasıl yemek yiycek bi kuş11 saat aç kalabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimkiler de aynı, 8 gibi salıncaklarına çıkıyorlar, sabah 8'de üstlerini açıyorum. Sorun olmuyor.

Onlar sabahın ilk ışığıyla uyanırlar. Çok bi sorun yaratmaz sanmıyorum. Çok ihtiyaç duyarlarsa gece de yerler içerler dert etmeyin.

8'de nasıl yatıyorsunuz saat 3 olmadan yatamıyorum :eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeş yanlış anlama da kuşlar için sorun olmaz da sizin için sorun olmuyor mu? 8' de yatınca sabah olur mu be yaw!!!! Nasıl uyuyorsunuz o saatte?

Kardeş yanlış anlama da kuşlar için sorun olmaz da sizin için sorun olmuyor mu? 8' de yatınca sabah olur mu be yaw!!!! Nasıl uyuyorsunuz o saatte?

Al benden de o kadar. Gece üçü görmeden uyuyamıyorum.

Her kez yatmıyo yaz olduğu için balkonda duruyoruZ içerlerin ışıkları kapalı oluyo bir de muhabbet kuşları kaç saat aç kalabilir

Birşey olmaz o kadar aç kalmaktan.. uyuyorlarken fazla enerji harcamaları gerekmiyor..

Onlar gün boyu yemeleri gereken miktarı yerler merak etmeyin. Aç kalmaları gibi bir şey olmaz. Susarsa da çaktırmadan içer.

Geri