petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş aldım, almaz olaydım ne yapmam gerek ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkay41 tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Berkay41

Berkay41 New Member

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaşlar,

ilk önce 2 aylık erkek bir tane muhabbet kuşu aldım aldıktan 15-20 gün sonra bana gayet güzel bi şekilde alısmıstı kafesınden saldıgım zaman yanıma gelıyor elıme koluma kendısı cıkıyordu, yoğun iş hayatım oldugu ıcın hayvan kafeste tek kalmasın diye ondan 2-3 hafta kucuk bir eş aldım ikisi uyumu anlasımı cok güzel oldu süreklı kafes ıcındekı oyuncaklarla oynuyor bırbırlerıyle ılgılenıyolar, lakın es aldıktan sonra erkek kus adeta benı tanımaz hale geldi ıkısıde asırı derecede yabanılestı süreklı benden kacar oldular erkekte oyle dişide oyle dişi eve gelelı daha 1 hafta oldu sorum su

1 ıkısıde bana çift olarak alısırmı ?
    2 alısması ıcın ne yapmam gerekir ?

birde kuşlarımın ırkını bılen varsa yazarsa sevınırım.

Ekli Dosyalar:

2. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    49
    İş yoğunluğundan dolayı ilgilenemiyorsanız eş almakla çok iyi yapmışsınız.Doğrusu ikisi de küçük henüz.Şu an için kanka modundadırlar :D İkisini birlikte nasıl evcilleştirebilirsiniz bilmiyorum ama yeterince ilgi gösterilemiyorsa tek kuş bakmanın bencillik olduğunu düşünüyorum.Güle güle büyütün kuşlarınızı:)

3. Berkay41

Berkay41 New Member

Beğenileri:
    1
    zamanla alısır umudu ile beklıycem sanırım :) tskler.

timesinfinity bunu beğendi.
  4. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    49
    İkisini de kafes içindeyken avcunuzdan beslemeyi deneyin.O tarz videolar izlemiştim die anımsıorum.Belki yardımı olur.

5. Berkay41

Berkay41 New Member

Beğenileri:
    1
    hem yerden yem yıyolar hem yemlıkten yıyolar ben elımden beslemey calıssamda 1 saat beklesem yıne benden bısı yemezler es alınca tuaf oldu erkek olan :S uyumlarından olsa gerek kafeste gereksız gordugu seylerı kumluk yemlıgı gibi tutup kafesın ıcıne atıyolar kendıme nasıl alıstırıcam bunları bılmıyorum

Sayfayı Paylaş