Karadeniz Pet

Eş aldım ama dişi süreklı cok cıddı saldırıyo

hisoka42

Yeni Üye
merhaba arkadaslar 2 tane dısı vardı 1 senedır bızle bırlıkteydı bugun tekını goturp yenı bı erkek aldım cınsıne bakmadan kafese koydugum zaman dısı cok agresıf sureklı saldırıyo sızce alısırlarmı sıkıntı cıkartırmı kuslarıma bısey olurmu cevap yazarsanız sımdıden tesekur ederım :confused:
Bu kuslar sızce anlasabılırmı cıns bakımından

http://i.hizliresim.com/4gb61Q.jpg
birde cinsinelerıne yorum yapsanız ?

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar 2 tane dısı vardı 1 senedır bızle bırlıkteydı bugun tekını goturp yenı bı erkek aldım cınsıne bakmadan kafese koydugum zaman dısı cok agresıf sureklı saldırıyo sızce alısırlarmı sıkıntı cıkartırmı kuslarıma bısey olurmu cevap yazarsanız sımdıden tesekur ederım :confused:
Şöyle yap bence. Dişiyi asıl kafesten çıkar. Erkeği 15 gün kadar duracakları kafeste besle. Sonra dişiyi yanına at. Sorun kalmayacaktır. Dişi kafesi sahiplendiği için saldırıyordur. Bu şekilde baskınlığını ispat etmek istiyor. Böyle devam ederse de ileride yavru da zor alırsınız bu kuşlardan.

Dişi ayırıcamda elemek ıstemıyorum yumurta var bosda olsa cıkartıcak gıbı

Tavsıyeyı dınledım ayırdım bakalım ıns cozum olur dısı cok agresıf cunku :(

kavga şitetliyse degiştir

hata yapmışsın dişi erkekten büyük erkek o dişiye üstünlük gösteremez zaten yapmanız gereken de dişiyi kuş aldıgınız yere götürüp dişi kendi eşini kendisi sececekti

Geri