Karadeniz Pet

Eş Aldım(lütfen bakın)

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
az önce erkeğime bir güzel aynı renklere yakın dişi aldım eve getirdim kafese attım erkek ilk başta bakmadı sonra yanına atlayıp durdu ve yakınlasıyor gagasıyla kanatlarına yavasca dokunuyor dişi bağırıyor erkek 2-3 kere yanındayken ayağını üstüne attı erkek dişi kızdı bunlar ne belirtisidir aldıgım yer eş olma ihtimalleri çok düşük dedi sizce nedir ?

Sen götürüp salmaya attınmı kendisimi seçti eşini.

daha yeni almışsın 1-2 hafta geçsin sonra bakarsın duruma daha kuş eve bile alışamamış ki erkek kuşa alışsın.

aldıgım üreticiyle konustum telefonda sen gel konusalım dedi gittim anlattı elinde 1 tane benim kusun yasında dişisi varmıs o yüzden onu aldım dedi büyük bi ihtimalle eş tutmaz ya eş olarak çift alacaksın yada kuş tek duracak dedi bakalım ne olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

ama erkek baya kur yapıyor ve dişiyle çiftleşmek istiyor sanırım çünkü ayağını dişinin sırtına atıyor dişide kızıyor

Bak ben dün gittim attım salmaya hangisi seçtiyse onu aldım şuan kafeste gayet sakinler ne kavga var ne gürültü bir hafta alışma süreci geçsin bakalım tek kalma gibi bir durum olmaz hem eşi öldü diye tek mi kalıcak.

erkek acayip kur yapıyor disi ilk seferden dah az ses cıkarmaya basladı opusuyorlar sanırım olacak

Dişi alışırsa yumurtlarlar şansa kalmış biraz da :)

dişi kızışmış mı resim atarsan daha iyi olur

resim yükleme şansınız varsa daha rahat olur ama keşke erkek kendisi seçseydi petshopçulara hiç güvenmem

Erkek belli ki kızışmış, yaş olarak daha yakın bir dişi seçmeniz daha iyi olurdu. En azından daha hızlı sonuç alabilirdiniz. Şu an belki 4-5 ay kadar beklemeniz gerekebilir.

Erkek belli ki kızışmış, yaş olarak daha yakın bir dişi seçmeniz daha iyi olurdu. En azından daha hızlı sonuç alabilirdiniz. Şu an belki 4-5 ay kadar beklemeniz gerekebilir.

zaten kendi ırkında kendi yasında kendi renginde aldım sanırım eş tuttular.

Geri