Karadeniz Pet

eş aldım sizce sağlıklımı ve anlaşıyorlarmı

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar erkek kuşuma dün akşam dişi eş aldım. birbirlerine gaga sürtüyorlar falan erkek kuşum bir o yana zıplıyor falan. çifleştirmek için almadım zaten küçükler daha.

1.sorum sizce dişi sağlıklımı görünüyor.
KgE2jO.jpg

KqVj9d.jpg

2.sorum videodaki gibi yapıyorlar kavga mı anlaşma mı.

https://www.youtube.com/watch?v=PRdZHF3RjG4
[YOUTUBE]PRdZHF3RjG4[/YOUTUBE]

şuan bana kavga etmiyorlar gibi geldiği için çifthanenin içinde serbestler. dişi ishal gibi göründü akşam avidiare kullanacağım suluklarında b vitamini vardı

Son düzenleme:
Çok sağlıklı maşallah . İyi de bakılmış sanırım . Yerinizde olsam şimdiden yuvalık takardım . Alışsınlar bu yaşta. :)

Çok sağlıklı maşallah . İyi de bakılmış sanırım . Yerinizde olsam şimdiden yuvalık takardım . Alışsınlar bu yaşta. :)

zaten erkek kuşum yanına gidip ayağını kanatlarına falan atıyor. ben korkuyorum kavga ediyorlar diye gece çifthaneyi ayrıdım zaten gece sıkıntı falan olur diye sabah açık bıraktım. evet dişi kuşumu forumumuzdaki Fırat Demircinin tavsiye ettiği bir yerden aldım yardımcı oldular sağolsunlar kuşumuzun arkasındayız dediler. ben başka renk bakayım dedim. en sağlıklısı bu dediler elime alıştırmaya çalışcam dişiyi yoksa başka türlü ben anlaşamam onunla :)

zaten erkek kuşum yanına gidip ayağını kanatlarına falan atıyor. ben korkuyorum kavga ediyorlar diye gece çifthaneyi ayrıdım zaten gece sıkıntı falan olur diye sabah açık bıraktım. evet dişi kuşumu forumumuzdaki Fırat Demircinin tavsiye ettiği bir yerden aldım yardımcı oldular sağolsunlar kuşumuzun arkasındayız dediler. ben başka renk bakayım dedim. en sağlıklısı bu dediler elime alıştırmaya çalışcam dişiyi yoksa başka türlü ben anlaşamam onunla :)

Dişiyi ele alıştırmak zordur. Eğer erkek elinize alışkınsa dişi de kolay adapte olur elinize..:) Sanırım ele alıştırma isteğiniz videolar dan geliyor. Bazı arkadaşların kuşları elinin üstünde bile çiftleşiyor..:)

Esasinda zorbalik gibi geliyor bana avucunun icine almak hayvani ondan parmagima alisson istoyprum uzatinca gelsin istoyorum. Erkek baya alisik elime omzuma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:43 --

Pet shopcu bile baya gostermek icin ayri kafese alirken yakalamak icin baya cirpindi kus ben direk birak ayirma falan dedim

Maşaallah çok güzel ve sağlıklı br dişi renkleri de uyumlu

çift kuşa sahip arkadaşlara bir sorum daha olacak bir kuşunuz hasta ise şuan dişi ishal gibi göründü bana onu nasıl tedavi etcez ayırmak mı gerikor ilaç için erkekte sorun yok aynı sudan içmesin boşuna kesin ayırmalımıyım

Geri