petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş aldım sizce sağlıklımı ve anlaşıyorlarmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar erkek kuşuma dün akşam dişi eş aldım. birbirlerine gaga sürtüyorlar falan erkek kuşum bir o yana zıplıyor falan. çifleştirmek için almadım zaten küçükler daha.

1.sorum sizce dişi sağlıklımı görünüyor.
    2.sorum videodaki gibi yapıyorlar kavga mı anlaşma mı.

https://www.youtube.com/watch?v=PRdZHF3RjG4
    [YOUTUBE]PRdZHF3RjG4[/YOUTUBE]

şuan bana kavga etmiyorlar gibi geldiği için çifthanenin içinde serbestler. dişi ishal gibi göründü akşam avidiare kullanacağım suluklarında b vitamini vardı

#1 ERKİN AK, 20 Mart 2014
    Son düzenleme: 20 Mart 2014
  2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Çok sağlıklı maşallah . İyi de bakılmış sanırım . Yerinizde olsam şimdiden yuvalık takardım . Alışsınlar bu yaşta. :)

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    zaten erkek kuşum yanına gidip ayağını kanatlarına falan atıyor. ben korkuyorum kavga ediyorlar diye gece çifthaneyi ayrıdım zaten gece sıkıntı falan olur diye sabah açık bıraktım. evet dişi kuşumu forumumuzdaki Fırat Demircinin tavsiye ettiği bir yerden aldım yardımcı oldular sağolsunlar kuşumuzun arkasındayız dediler. ben başka renk bakayım dedim. en sağlıklısı bu dediler elime alıştırmaya çalışcam dişiyi yoksa başka türlü ben anlaşamam onunla :)

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Dişiyi ele alıştırmak zordur. Eğer erkek elinize alışkınsa dişi de kolay adapte olur elinize..:) Sanırım ele alıştırma isteğiniz videolar dan geliyor. Bazı arkadaşların kuşları elinin üstünde bile çiftleşiyor..:)

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    Esasinda zorbalik gibi geliyor bana avucunun icine almak hayvani ondan parmagima alisson istoyprum uzatinca gelsin istoyorum. Erkek baya alisik elime omzuma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:43 --

Pet shopcu bile baya gostermek icin ayri kafese alirken yakalamak icin baya cirpindi kus ben direk birak ayirma falan dedim

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    İlk belirtiler guzel yakinda yuvalik takabilirsiniz

7. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    sevindim teşekkür ediyorum şuan evde yanlızlar umarım akşama kötü şeyler görmem kavga falan edip birbirlerini yaralamasınlarda.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah çok güzel ve sağlıklı br dişi renkleri de uyumlu

9. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    çift kuşa sahip arkadaşlara bir sorum daha olacak bir kuşunuz hasta ise şuan dişi ishal gibi göründü bana onu nasıl tedavi etcez ayırmak mı gerikor ilaç için erkekte sorun yok aynı sudan içmesin boşuna kesin ayırmalımıyım

10. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    maşallah güzel kuşlar bnce kavga etmiyolar .

Sayfayı Paylaş