Karadeniz Pet

Eş alıcam ama cinsiyet nedir?

• Konbuyu başlatan Sefer CANDAN
  • Başlangıç tarihi
S

Sefer CANDAN

Guest

Daha önce de aynı konuyu açtım ve erkek oldugunu söyledi arkadaşlar fakat kuşumu petshopa götürdüğümde hep erkek kuşlarla anlaşıyodu:) İlk dişi diye aldım cere rengi değişti, erkek oldugunu düşünürken böyle bi durumda bir daha sorayım dedim:)

Not: Ayrıca eş arıyorum üretici arkadaşların bilgisine sunulur :)

Teşekkürler:)

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler arkadaşlar. Cerenin ortasındaki beyazlık ve kuşun hareketleri beni kararsız bırakmıştı

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama burun cevresınde hafif beyazlık var bu dişi oldugu anlamına gelmıyor mu ?

Bana göre bu kuş yavru ise dişidir.Büyük ihtimalle dişi daha genç kuş.Dişilerde açık mavi vardır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

O anlaştığı erkek kuşu al bence...Ustalarında bakmasında fayda var.

4,5 aylık şu an.Galiba en iyisi biraz bekleyip sonra eş almak

4-5 ay eş arayacağınıza o kuşu size yakınlık kurması,konuşması gibi özellikleri ile uğraşın derim,sonrada atarsınız tanıdık bir salmanın içerisine bakın bakalım kim kime ilgi duyuyor görün öyle alın sanki kuşta dişilik özelliği var olduğu gibi erkeklik özelliğide var gibi onunda daha genç olmasından kaynaklanabilir.

4-5 ay eş arayacağınıza o kuşu size yakınlık kurması,konuşması gibi özellikleri ile uğraşın derim,sonrada atarsınız tanıdık bir salmanın içerisine bakın bakalım kim kime ilgi duyuyor görün öyle alın sanki kuşta dişilik özelliği var olduğu gibi erkeklik özelliğide var gibi onunda daha genç olmasından kaynaklanabilir.

Kuşum alışık konuşuyo hatta. Ama bu aralar tek kalıyo ve eş istiyo sanki. Bi de cinsiyet olayı kafamı karıştırdı iyice. Söylediğiniz gibi daha genç ve zamanı var

Bence de doğru olan o beklemek.Zaten 8 aylıktan sonra o beyazlık giderse parlak mavi olursa erkektir.Beyazlık varsa dişidir.

Geri