Karadeniz Pet

eş alıcam da

Canberközden

Meraklı Üye
muhabbet kuşuma eş alıcam eş alırsam konuşmayı kesermi onun için iyi olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

güncel
xE6lnq.jpg

buda resimi
eWYo4L.jpg

ve bu kafes nasıl

kafesiniz uygun ama eş alır iseniz kusunuz size ilgisi azalır karşı cinse daha fazla ilgi duymaya başlar zamanlada tamamen konuşmayı unutur

konuşur ama eskisi gibi olmaz bütün ilgisini eşine verir.

Arkadaşlar kuş belli bir zaman sonra kızışıyor o halde konuşma eğitimi ne olacak illa karşı cinsini almamız gerekiyorsa eş olarak. ben 1-2 ay konuşması için uğraştıkdan sonra 2ay sonra yanına çift alırsam emeğim boşa gitmezmi. çiftini almak şartmı varsın gaga taşına kerkinsin :D

dostum bnde öyle diyordum ama yanılmışım kursak iltihabı yapıyormuş bildiğime göre(kustuğu yemi başka bir cisimden tekrar yiyince)
kuşuna eş alırsan çok seyek öter ve eşine konuşarak kur yapar belki konuşmayı unutur ben eş aldım eşi öldü bidaha konuşma eğitimi vermedim ama hala şakır şakır konuşuyo...................du ama şimdi ishal ölüm tüneğine desem yalan olmaz:eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
muhabbet kuşuma eş alıcam eş alırsam konuşmayı kesermi onun için iyi olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

güncel
xE6lnq.jpg

buda resimi
eWYo4L.jpg

ve bu kafes nasıl

bu kafes küçük degiştirin bence bende aynısı var..

Bende bugün gaga taşı aldım kuşum üstüne fln çıktı :S ama benimki yavru daha 2 aylık bişe :) kuşuna dişi al kardeşim mahrum bırakma :) yavru yaptıklarında ozman yavruları eğitirsin.... ;)

Geri