petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş alımı yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burak gültekin tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. burak gültekin

burak gültekin New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.elimde bir tane 3 aylık,bir tane 7 aylık dişi var.birde 1,5 yaşlarında dişi jumbo var.hepsi aynı kafeste duruyo.ama ben bunların üçünede birer eş almak istiyorum.ama nasıl eşler alacağımı bilmiyorum.bununla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. Tunç ÇAĞATAY

Hepsine onlardan daha kaliplı daha iri bir erkek alacaksınız, tek erkek yetmez tabi, Unutmayın dişilerden daha diri daha canlı daha kalıplı olacak.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yaşlarına yakın al eşleri.. üçünede ayrı ayrı eş al .. ve yaşları yakın olsun ve dişi erkek aynı kalıpta yada erkek daha kalıplı olsun

Sayfayı Paylaş