petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş Alımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Hacıbebekoğlu tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan Hacıbebekoğlu

Benim 4 aylık erkek kuşum var henüz eş için erken olduğunu biliyorum fakat artık bizimle olan ilgisi azaldı ondan dolayı tek olmaktan mutsuz bundan dolayı eş almayı düşünüyorum ancak birde eğer kuş secimi yanlış olursa büyük kavgalar olabileceğini duydum bundan dolayı kuş al makamıyım alırsam nasıl almalıyım? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

2. İsmail ÇAPAN

Bence 4 ay biraz kısa bir dilim kanaatimce 6-7 aylık civarına gelince eş alman.İlla eş alcam diyosan kuşunu götür petshopa hangisiyle anlaşırsa onu al .

3. @Hakan

@Hakan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu da yanınızda götürme imkanınız var ise kendi eşini seçtiğinde sonradan kavga etme ihtimali azalır. Ancak daha küçük olmasından dolayı çiftleşme ve eş seçimi için erken bence, dediğiniz gibi 4 aylık ise

4. Burak Boyacı

aynı benimde böyleydi 2 hafta önce aldım dişiyi erkek kusum 4 aylık aynı renk aynı yasta kus olunca sorun olmayacagını söylemişlerdi dogru oldu şuan sıkıntı yok eş oluyorlar yavas yavas dişi yuvalıga girmeye başladı bence aynı yaş aynı renkte bir eş alın kuşunuza ama erkek olan kuş dişiden iri olsun

Sayfayı Paylaş