Karadeniz Pet

Eş Alımı

• Konbuyu başlatan Furkan Hacıbebekoğlu
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan Hacıbebekoğlu

Guest
Benim 4 aylık erkek kuşum var henüz eş için erken olduğunu biliyorum fakat artık bizimle olan ilgisi azaldı ondan dolayı tek olmaktan mutsuz bundan dolayı eş almayı düşünüyorum ancak birde eğer kuş secimi yanlış olursa büyük kavgalar olabileceğini duydum bundan dolayı kuş al makamıyım alırsam nasıl almalıyım? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bence 4 ay biraz kısa bir dilim kanaatimce 6-7 aylık civarına gelince eş alman.İlla eş alcam diyosan kuşunu götür petshopa hangisiyle anlaşırsa onu al .

Kuşu da yanınızda götürme imkanınız var ise kendi eşini seçtiğinde sonradan kavga etme ihtimali azalır. Ancak daha küçük olmasından dolayı çiftleşme ve eş seçimi için erken bence, dediğiniz gibi 4 aylık ise

aynı benimde böyleydi 2 hafta önce aldım dişiyi erkek kusum 4 aylık aynı renk aynı yasta kus olunca sorun olmayacagını söylemişlerdi dogru oldu şuan sıkıntı yok eş oluyorlar yavas yavas dişi yuvalıga girmeye başladı bence aynı yaş aynı renkte bir eş alın kuşunuza ama erkek olan kuş dişiden iri olsun

Geri