Karadeniz Pet

eş alimi

gokhan34

Meraklı Üye
Yaklasik olarak 10 veya 12 aylik albino muhabbetim var yanina disi almayi dusunuyorum.sizce nasil bir disi almaliyim.yas olarak cins olarak.?ayrica ist gungorendr oturuyorum.avrupa yakasindan satis yapan varmi?belki bir disi albinom icin ve birde erkek yeme yeni dusmus alabilirim.

Kardeş bence onun yanına lutino çok güzel yakışır evcilleşirmek istiyosan 3 aylık al yoksa 8 9 al

Son düzenleme:
Ciftlestirmek icin dusunuyorum.lutino guzel gider bencede 9 aylik disi lutino alim erkekten buyuk olmasimi gerekio ebat olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:25 -->-> Daha önceki mesaj 03:24 --

Irilik olarak erkekten buyukmu olmasi gerekio

Gerekmez ama dişi bir iki ay küçük olması daha iyi olur

Yaklasik olarak 10 veya 12 aylik albino muhabbetim var yanina disi almayi dusunuyorum.sizce nasil bir disi almaliyim.yas olarak cins olarak.?ayrica ist gungorendr oturuyorum.avrupa yakasindan satis yapan varmi?belki bir disi albinom icin ve birde erkek yeme yeni dusmus alabilirim.
Önce bir resmini paylaşırsan kuşla ilgili daha iyi yorum yapılır. İNO kanı olan kuşlar da cinsiyet diğer muhabbetler gibi belirgin değildir. Tersidir. Erkek olduğundan emin misin?

İmkan varsa eşini kendi seçme imkanı tanınırsa daha çabuk verim alınabilir.

Geri