petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş alma ve üretim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kuşuma dişi alacağım. Albino yavru 40 tl fiyat çektiler. Albinoların cinsiyetleri farklı oluyormuş galiba.(cere rengi) 2. sorum çift kuşlar kuluçkada gürültü yapar mı? Sonuçta baba kafeste, anne yuvada olacak. Yuvada karanlık olacak. Bildiğim kadarıyla karanlıkta ötmüyorlar. Evde 1 çift ile 6 ay sonra hobi amaçlı üretim yapmayı planlıyorum. Ortam sıkıntılı. Çok ciddi gürültüde yavrular yeme düşene kadar çıkacağını sanmıyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    Kuşum

#1 KORDON, 9 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 9 Temmuz 2014
  2. Ahmet Yusuf TAŞ

eşleşme sürecinde erkek kuş yüksek seste kur ötüşleri yapar ki zaten onunda sizi rahatsız edeceğini zannetmiyorum kuluçkada dişi yuvalıkta oluyor bazı erkekler dışarıda ya öter yada uyurlar bazıları ise dişiyle beraber kuluçkaya yatar kısaca kuluçkada fazla ses olmaz

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavruların sesi peki ne zaman dayanılmaz olur? 6 yavru olursa 2 erişkin 8 kuş ciddi anlamda ses yapar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

GÜNCEL. Yorumlarınızı bekliyorum.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sesten bu kadar şikayetçiysen girme bu işe Kordon.
    Ses tabi ki olacaktır. Dişi kuluçkada da olsa erkek zaman zaman öter.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Benim açımdan sorun yok. Hiç üretim yapmadığım için yeterli tecrübem yok. Bu yüzden soruyorum. Evde hobi amaçlı yavrularında doğduğunu düşünürsek 1 çift ile yaşanabilir herhalde. :) Komşuları rahatsız edecek düzeyde olur mu? Komşuların çoğu yaşlı. Teşekkürler. Üretim yapmayı çok istiyorum.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    1 çift sadece senin haneni rahatsız edebilir.
    Komşuyu rahatsız edecek düzeyde ses gitmeyecektir.

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Çok teşekkürler levent abi.

Sayfayı Paylaş