Karadeniz Pet

Eş alma ve üretim

KORDON

Onursal Üye
Kuşuma dişi alacağım. Albino yavru 40 tl fiyat çektiler. Albinoların cinsiyetleri farklı oluyormuş galiba.(cere rengi) 2. sorum çift kuşlar kuluçkada gürültü yapar mı? Sonuçta baba kafeste, anne yuvada olacak. Yuvada karanlık olacak. Bildiğim kadarıyla karanlıkta ötmüyorlar. Evde 1 çift ile 6 ay sonra hobi amaçlı üretim yapmayı planlıyorum. Ortam sıkıntılı. Çok ciddi gürültüde yavrular yeme düşene kadar çıkacağını sanmıyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Kuşum
6YY8Zv.jpg

Son düzenleme:
eşleşme sürecinde erkek kuş yüksek seste kur ötüşleri yapar ki zaten onunda sizi rahatsız edeceğini zannetmiyorum kuluçkada dişi yuvalıkta oluyor bazı erkekler dışarıda ya öter yada uyurlar bazıları ise dişiyle beraber kuluçkaya yatar kısaca kuluçkada fazla ses olmaz

eşleşme sürecinde erkek kuş yüksek seste kur ötüşleri yapar ki zaten onunda sizi rahatsız edeceğini zannetmiyorum kuluçkada dişi yuvalıkta oluyor bazı erkekler dışarıda ya öter yada uyurlar bazıları ise dişiyle beraber kuluçkaya yatar kısaca kuluçkada fazla ses olmaz

Yavruların sesi peki ne zaman dayanılmaz olur? 6 yavru olursa 2 erişkin 8 kuş ciddi anlamda ses yapar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

GÜNCEL. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sesten bu kadar şikayetçiysen girme bu işe Kordon.
Ses tabi ki olacaktır. Dişi kuluçkada da olsa erkek zaman zaman öter.

Benim açımdan sorun yok. Hiç üretim yapmadığım için yeterli tecrübem yok. Bu yüzden soruyorum. Evde hobi amaçlı yavrularında doğduğunu düşünürsek 1 çift ile yaşanabilir herhalde. :) Komşuları rahatsız edecek düzeyde olur mu? Komşuların çoğu yaşlı. Teşekkürler. Üretim yapmayı çok istiyorum.

Geri