Karadeniz Pet

Eş Almak

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Oğlum 4 - 5 aylık. Bana yeni yeni alıştı. Hala elime gelmiyor gelse bile tereddüt ediyor:( Bana tam alıştığı zaman mı ona eş almalıyım? Almasam da olur mu? Eşe ihtiyacı olduğunu nasıl anlarım? Benim seçeceğim dişiyi beğenmemesi gibi bir durum ortaya çıkar mı? :D

Eş tutmama olasılığı var, lakin bunu kızıştığında yaparsan bu kötü şansın %50 sini

avantaja dönüştürebilirsin.

Eşi alma derim tabi amacın eğitmekse ihtiyacı kızıştığında oluşur ama şart değil.

7-8 aylık olduğunda çiftleşmeye hazır hale gelirler.

Erkekte cereden anlayamazsın sağa sola kafa sallar.

yemliğe kafes teline kur yapar buda kızdığını gösterir

dediğim gibi kızıştığında eş al tutmama olasılığı %20

Eş tuttuğu zaman bir daha bırakamıyor değil mi? Yoksa iş bittikten sonra anlaşmazlık çıkıyor mu? :D

Hocam size alışmasını istiyorsanız kesinlikle eş almayın derim. Bana tam alışsın sonra demişsiniz eğer size alıştıktan sonra alırsanız sevinciniz kursağınızda kalır sizden vaçgeçer bunları göz önünde bulundurun.

Hocam size alışmasını istiyorsanız kesinlikle eş almayın derim. Bana tam alışsın sonra demişsiniz eğer size alıştıktan sonra alırsanız sevinciniz kursağınızda kalır sizden vaçgeçer bunları göz önünde bulundurun.

:eek::eek::eek::eek: O zaman benim oğlana eş meş almayacağım :D uyardığınız için sağolun. Beni de sever onuda diye tahmin ediyordum. Yanılmışım.

Tamamenmi yitiriyor ? yaşadığınız bir tecrübemi ? yoksa orda burda

yazılanlara dayanarakmı bunları söylüyorsunuz ?

Geri