petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş almak.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar şuan 3 aylık erkek bir kuşum var 4 aylık olunca ona 2-3 aylık bir eş alsam ve 7-8aylık olduklarında yuva takşam kafese olurmu acaba çökmu erken olur. cevaplarınızı bekliyorum.

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Eş alınca erkek kuşun ilgisi ona yönelir ele alıştırmak konuşturmak gibi şeyleri yapamazsın.Benim amacım üretim diyorsan almanda sakınca yok.

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Konuşturmayı gecelim ele alıştırdım zaten ama yanına eş alırsam ayrı kafeste eşınide ele alıştirip aynı kafese koymayı düşünüyorum erkek ele alışık dişiyide alıstirsam günlük ilgilensem benden sogurlarmı ?

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı yerde dişiyi alıştırman çok zor helede 2-3 aylıkken, alıştırsan bile kuluçka döneminde seni unutabilir, bence ya 1-1,5 aylık bir dişi alıp farklı odada alıştırıp sonra çiftleştir "tabi eş tutmama durumuda var" yada erkek 7-8 aylık olunca yanına dişi alacaksın, bu arada erkek sana daha iyi alışır.

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    cevaplarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş