Karadeniz Pet

Eş almalımıyım?

Salih ÇEVİK

Meraklı Üye
Arkadaşlar dün yazmıştım yuvalıkta yavrusu olan dişi kuşum dün öldü baba 2 yavruyu besliyor ama eşini kaybettiği içinmidir yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum erkek kuşum durgunlaştı hemen yanına ölen kuşuma benzeyen bi eş almalımıyım yoksa yavruların büyümesinimi beklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

yanına eş alırsan yumurtalara ilgiyi bırakıp yenı aldığın dişi kuşa odaklanır bence.

yanına eş alırsan yumurtalara ilgiyi bırakıp yenı aldığın dişi kuşa odaklanır bence.

Evet bu aklıma gelmedi değil 15 senedir kuş besliyorum yaşlılık haricinde ölen kuşum olmadı daha minnacık yavruları varken kaybettim dişi kuşumu dünden beri vicdan azabı çekiyorum ne yapacağımı şaşırdım almyım o zaman yavrular büyüyene kdar

bence alma hatta erkek kuşun beslıyemedıgını gözlemlıyorsan kendın yavruları besle youtubede nasıl beslendıgıne dair vıdeolar var

bence alma hatta erkek kuşun beslıyemedıgını gözlemlıyorsan kendın yavruları besle youtubede nasıl beslendıgıne dair vıdeolar var

Geceleri follukta yavrularla uyuyor ne zmn odalarına girsem beslerken buldum dün maşallah çok üstüne düştü anneler ölünce yavruların anne varken bu kadar ilgilenmezdi

Geceleri follukta yavrularla uyuyor ne zmn odalarına girsem beslerken buldum dün maşallah çok üstüne düştü anneler ölünce yavruların anne varken bu kadar ilgilenmezdi

Böle bir durumda gerek yok dişiye baba bakıyor zaten babanın yetmediği yerde sizde besliyebilirsiniz yavrularınız yuvadan atlama boyutuna geldiğinde yeni bir dişi alırsınız erkek kuşunuza

yavrular yem yeme kendisi başladiği zaman alabilirsin çünli yeni gelen yabanci biri onu rahatsiz edebilir. düşüncesi ile yavrulari ile ilgenmeye bilir...

Analık duygusu babada tecelli etmiş. Yavrular büyüdükten sonra çok güzel bir eş alırsınız.

Yavrular yeme düşmeden eş alma yavrulardan olursun sonra.

Yavrular yeme düştükten sonra al.. Zaten alacağın kuşla eş olmazlar kavga ederler vs yavruları öldürebilirler

Geri