petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş alsam mı karar veremedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Yücel tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan Yücel

Beğenileri:
    0
    Evde 4 yaşında ki kızımda alarji çıkması nedeniyle iş yerine getirdim. Haliyle biraz daha az vakit ayırıyorum. Eş alsam mı 2015 18 Mart tarihinde 1 aylıkken eve gelmişti. 7-8 aylık oldu.

Alırken dişi denmişti. Önerebileceğiniz bir yer varmıdır nelere dikkat etmeliyim?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    evet dişi bir kuş yalnız kalmaması icin eş almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz tabiki hem size yavrular verir :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Çevrenizde veya forumda size yakın bir üretici bulup dişi kuşunuzu üreticinin salmasına atıp eşini kendisinin seçmesine izin verirseniz hem o mutlu olur hem de kısa zamanda yavru almanız mümkün olur.

4. Gökhan Yücel

Beğenileri:
    0
    İstanbul/Güngörendeyim yakın çevrelerde üretici arkadaşınız tanıdıklarınız varmı?
    Birde iş yerinde akşamları biraz serin oluyor. Gündüz 22-23 dereceyken geceleri 18-19 derece oluyor. Sağlığı için bir sorun olur mu?

#4 Gökhan Yücel, 27 Ekim 2015
    Son düzenleme: 27 Ekim 2015
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    O derecelerde bir sorun olacağını sanmıyorum.

6. Gökhan Yücel

Beğenileri:
    0
    ilgi alakalarınız için teşekkür ederim.

7. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Maşallah çok tatlı bir kuş. Siz bu fistiga yakışıklı bir erkek alin sonra gelsin yavrular:D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gökhan Yücel

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,
    Bugün dişi kuşumuza eş aldık. birkaç kuştan sonra en ilgi duyduğu erkeği aldık. Haliyle erkek kuş yeni bir ortama girdiği için sessiz ürkek duruyor. Fakat dişi sürekli yanına gitmek öpmek istiyor erkek sürekli kaçıyor. Aynı tünekte durmak istemiyor dişi resmen kafeste kovalıyor. Bilemedim sabırla alışırlar eş tutarlar mı yoksa birkaç gün bekleyip erkeği değiştirsemmi?

9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Biraz sabırlı olup zaman tanımak gerekir. 1-2 gün içinde belli olmaz. Yeni gelen kuş ortama alıştığında birbirlerine ilgi duyup duymadıklarına göre hareket edilebilir.

Sayfayı Paylaş