petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş Arıyoruz + Cinsiyet Sorusu :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Hurşit tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Hurşit
    Gizli

Herkese selam. Minik kuşumuz neredeyse 2. yaşını bitirecek ve evde hiç rahat durmamaya başladı. Ankara'yı yıllar sonra tekrar ziyaret etmeye karar veren kargaların arkasından camdan dışarıya uçtu, uçacak...
    Bir eş arıyoruz. Ancak önce cinsiyetinin ne olduğu konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

2. HASAN AYTAR
    Gizli

Fena kızışmış :)

3. Yiğit ERDİK
    Gizli

Tam yaşında çiftleşmeye hazır bomba gibi bir dişi :)

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kuşunuz dişi dostum ve ceresi kahve rengi olmuş ona bir kızışmiş erkek alirsaniz yavru alabiliriniz ...

5. Mehmet Hurşit
    Gizli

Teşekkürler arkadaşlar. Kuşumu utandırmayın :)
    Biz de burnu mavi diye aylardır "oğlum oğlum" diye seviyoruz. Bak sen şu işe :)
    Peki, hemen bir delikanlıya ihtiyacımız var o halde. Yavrulama için forumun diğer bölümlerine yayılıyorum.

6. ilyas can alıcı
    Gizli

çok güzel bi erkeğim var düşünürseniz

Sayfayı Paylaş