Karadeniz Pet

Eş arkadaş alıştırma

Onuralp Topal

Yeni Üye
Bugün forumdan [MENTION=9376]Celil ALPAY[/MENTION] arkadaşımızdan aldğım çok tatlı dişi kuşu evimize getirdim. önce kafes dışında sonrada kafes içinde yanyana koydum. Bizim erkek normalde de çok hareketli kız ise sakin, bir de yabancı yere geldi daha da sakin. erkek tüylerini karıştırıyor gibi yaklaşıyodu dişiye sonra öpüşür gibi hareketler ama sonra erkek vurur gibi gagalıyor kanatma gibi değil ama zarar verirse diye korkuyorum, ayağıyla falan da itiyo gibi dişiyi. Anlaşamadılar mı? Yada zaman la olur mu ne yapmam lazım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Şimdi de kızın ayaklarını gagalıyor. Kız da bıcırık diye bağırıyo, bağırınca biraz uzaklaşıo, biraz sonra tekrar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

Şimdi ayrı tüneklerde takılıyolar, anlaşamasalar direk kavga ederlerdi dimi?

Maşallah şiddetli kavga yok ise sıkıntıda yok demektir

Erkek kızgın demekki dişi de yeni gelince ortama normal fotoğraf paylaşın bi bakalım mümkünse

O zaman daha yavrular erkek Yeni yeni kızıyor normal şeyler yani onlar şiddetli kavga bile etmezler arada sert oyun oynarlar sadece

Hiçbir sıkıntı yok burda merak etmeyin maşallah çok şirinler yavrularını da görürsünüz inşaallah :) erkek oyun oynuyor alisir 1 2 güne

Bencede erkek oyun oynuyor, alisirlar birkac gune.. sonrada disi erkegi gagalar:)

İkisi de çok tatlı maşallah. Birbirlerini tanımaya çalışıyorlar kısa surede alisirlar:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri